Łomża. Koszmarny wypadek na DK61! Nie żyje 62-latek. Drugi z kierowców chciał uciec [ZDJĘCIA]

i

Autor: OSP Miastkowo Poważny wypadek na trasie Łomża-Ostrołęka. W pobliżu miejscowości Chony Młode na DK nr 61 zderzyły się audi A4 i audi A6. 62-letni kierowca pierwszego pojazdu zmarł w szpitalu

Łomża. Koszmarny wypadek na DK61! Nie żyje 62-latek. Drugi z kierowców chciał uciec [ZDJĘCIA]

2021-11-04 10:11

Poważny wypadek na trasie Łomża-Ostrołęka. W pobliżu miejscowości Chojny Młode zderzyły się audi A4 prowadzone przez 62-latka i audi A6, za kierownicą którego siedział 29-latek. Jak wstępnie informuje policja w Łomży, starszy z mężczyzn, wjeżdżając na drogę krajową nr 61, nie ustąpił pierwszeństwa i doszło do zderzenia. 62-latek zmarł w szpitalu.

Koszmarny wypadek na DK61! Nie żyje 62-latek. Drugi z kierowców chciał uciec

Jak informuje PAP, na DK61 (trasie Łomża-Ostrołęka) doszło dziś rano do poważnego wypadku. W pobliżu miejscowości Chojny Młode zderzyły się audi A4 i audi A6. Jak wstępnie informuje policja w Łomży, prowadzący pierwszy pojazd 62-latek, wjeżdżając na drogę krajową nr 61, nie ustąpił pierwszeństwa 29-latkowi z drugiego auta, w wyniku czego doszło do zderzenia. Starszy z mężczyzn trafił z obrażeniami ciała do szpitala, gdzie ostatecznie zmarł. Drugi z kierowców próbował uciec z miejsca wypadku, ale po kilkunastu minutach wrócił. Okazało się, że 29-latek znajdował się pod wpływem alkoholu - badanie alkomatem wykazało w jego krwi prawie pół promila. W związku ze zdarzeniem droga krajowa nr 61 jest w tym miejscu zablokowana. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek, Andrzej, Sławek. Tego nie zobaczysz w serialu! [WIDEO]

Czytaj też: "W rzece pływają trupy". Na "granicy śmierci" mogą być już setki zmarłych

Łomża. Koszmarny wypadek na DK61! Nie żyje 62-latek. Drugi z kierowców chciał uciec [ZDJĘCIA]

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Dwa samobójstwa jedno po drugim. Na schodach w Złotych Tarasach zginęli ludzie