Tragiczny wypadek

Macharka. 25-latek uciekał przed policjantami. Pirat drogowy zderzył się z oplem. Zginęła niewinna kobieta, 3 osoby ranne

2023-08-05 8:46

Każdy kierowca, który ucieka przed policjantami stwarza zagrożenie dla innych kierujących. W tym wypadku spełnił się najczarniejszy scenariusz. 25-latek, który był ścigany przez policjantów, zderzył się z oplem, którym jechały trzy osoby. 67-letnia kobieta nie żyje.

Do tego tragicznego wypadku doszło w piątek (4.08) wieczorem na DK16 na drodze Augustów - Sejny (woj. podlaskie). - Około godziny 21.30 dostaliśmy zgłoszenie, że w kierunku wsi Słupie porusza się pojazd alfa romeo całą szerokością jezdni. W miejscowości Płociczno pojazd nie zatrzymał się policjantom do kontroli w związku z czym podjęli pościg - informuje zespół prasowy podlaskiej policji. W rejonie wsi Macharka, na skrzyżowaniu z DK 16, kierowca alfa romeo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z oplem, którym jechały 3 osoby. W wypadku zginęła 67-letnia pasażerka opla. W zdarzeniu uczestniczyły jeszcze dwa inne pojazdy. W sumie do szpitala trafiły 3 osoby.

Wiadomo, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. 25-latek, który uciekał przez policjantami, został zatrzymany. Jechał sam. Okoliczności tego tragicznego wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Przerażający wypadek w Legincy. Zmiażdzył Młodą kobietę
Sonda
Czy sprawcy śmiertelnych wypadków powinni otrzymywać karę jak za zabójstwo?
Listen on Spreaker.