Nie żyje Paweł Buczko. Kierował podlaskim Sanepidem

2021-05-11 12:13 Jacek Chlewicki
Nie żyje Paweł Buczko. Kierował podlaskim Sanepidem
Autor: Podlaski Urząd Wojewódzki Nie żyje Paweł Buczko. Kierował podlaskim Sanepidem

Paweł Buczko nie żyje. Zmarł w poniedziałek 10 maja. Od lipca zeszłego roku był pełniącym obowiązki Podlaskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Białymstoku. Paweł Buczko miał 46 lat.

Paweł Buczko zmarł w poniedziałek 10 maja. Od lipca 2020 roku był pełniącym obowiązku Podlaskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Białymstoku. Wówczas zastąpił na tym stanowisku Elżbietę Kraszewską. Paweł Buczko ukończył VI Liceum Ogólnokształcące im Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku. W 1999 roku ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku. - Z ogromnym żalem i smutkiem informujemy, że w godzinach popołudniowych dnia 10 maja br. zmarł Pan Paweł Buczko pełniący obowiązki Podlaskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Białymstoku - poinformowali pracownicy sanepidu. - Człowiek oddany pracy, sumienny, życzliwy. Wiadomość o Jego śmierci wstrząsnęła nami. Będzie nam Go brakowało, ale zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Czytaj też: Koronawirus w Polsce: Podlaskie. Zakażenia i zgony. Aktualne dane Ministerstwa Zdrowia z 11 maja

Bronisław Cieślak nie żyje. Wspominamy najlepsze sceny aktora
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE