3 osoby nie żyją! Wśród ofiar dziecko. Tragiczny wypadek na trasie Dąbrowa Białostocka - Lipsk

i

Autor: OSP Olsza/FACEBOOK 3 osoby nie żyją! Wśród ofiar dziecko. Tragiczny wypadek na trasie Dąbrowa Białostocka - Lipsk

Niemowlę, kobieta i mężczyzna nie żyją! Potworny wypadek koło Dąbrowy Białostockiej [ZDJĘCIA]

2022-07-10 21:44

Koszmarny wypadek w Podlaskiem. W niedzielę (10 lipca) na trasie Dąbrowa Białostocka - Lipsk doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jak informuje podinspektor Tomasz Krupa, w wypadku zginęły trzy osoby jadące volkswagenem. Wśród ofiar jest niespełna roczne dziecko.

Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę (10.07) około godz. 15 na trasie Dąbrowa Białostocka - Lipsk w okolicach miejscowości Szuszalewo. Zderzyły się tam ze sobą dwa samochody osobowe i bus. - Wstępne ustalenia wskazują na to, że kierowca audi podczas manewru wyprzedzania fiata zmusił jadącego z naprzeciwka kierowcę volkswagena do zjechania na lewy pas, gdzie doszło do zderzenia z fiatem ducato - przekazał rzecznik prasowy podlaskiej policji. W wypadku zginęły 3 osoby jadące volkswagenem: 33-letni mężczyzna, 28-letnia kobieta oraz niespełna roczne dziecko. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

Aktualizacja: Tomek, Kasia i malutki Kacperek nie żyją. W wypadku zginęła cała rodzina. Tragedia w Podlaskiem

Wrocław. Śmiertelny wypadek na Sobieskiego

Tragiczny wypadek w Tatarowcach. Patryk i jego synowie zginęli w wypadku. Ustalenia prokuratury. ZDJĘCIA

Sonda
Czy na drogach woj. podlaskiego jest bezpiecznie?