Podlaskie: Ciało poszukiwanego 52-latka wyłowiono z zalewu w Siemiatyczach! Nie dopłynął do pomostu

i

Autor: Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Podlaskie: Ciało poszukiwanego 52-latka wyłowiono z zalewu w Siemiatyczach! Nie dopłynął do pomostu

Podlaskie: Ciało poszukiwanego 52-latka wyłowiono z zalewu w Siemiatyczach! Nie dopłynął do pomostu

2021-07-11 16:45

Tragedia w Podlaskiem! W niedzielne popołudnie (11 lipca) z zalewu w Siemiatyczach wyłowiono ciało 52-latka, który utopił się dzień wcześniej. O smutnym finale poszukiwań poinformowała podlaska policja. Znamy wstępne ustalenia funkcjonariuszy. Niestety, wiele wskazuje na to, że zmarłego mężczyznę zgubiła brawura. Służby apelują o ostrożność i rozwagę podczas wypoczynku nad wodą.

Utonięcie w Siemiatyczach na Podlasiu! Nie żyje 52-latek. Znaleziono ciało

Tragiczny weekend nad zalewem w Siemiatyczach. Mężczyzny, który zniknął pod powierzchnią wody, szukano od soboty. Akcję zawieszono w godzinach nocnych, jednak już w niedzielę rano poszukiwania wznowiono. - Z zalewu w Siemiatyczach wyłowiono ciało poszukiwanego 52-latka - podał dziś po południu rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa. Wcześniej informował, że ze wstępnych ustaleń wynika, iż mężczyzna chciał przepłynąć zalew, jednak zawrócił w połowie i nie zdołał dotrzeć do pomostu.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności śmierci 52-latka. Jak zwykle w takich sytuacjach, sprawą zajmie się prokuratura.

Policjanci apelują, by nad wodą pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Niestety, w sezonie letnim utonięcia zdarzają się często, choć wielu tragediom można zapobiec.

Tajemnicze śmierci w Bałtyku. Z morza wyłowiono trzy ciała
Sonda
Czy umiesz pływać?