Policjanci z Białegostoku otrzymali zgłoszenie: W samochodzie śpi mężczyzna z bronią

i

Autor: Policja Policjanci z Białegostoku otrzymali zgłoszenie: W samochodzie śpi mężczyzna z bronią

Policjanci z Białegostoku otrzymali zgłoszenie: W samochodzie śpi mężczyzna z bronią

2019-05-06 14:03

Białostoccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o nielegalne posiadanie broni i amunicji. 39-latek trafił do policyjnego aresztu.

Było to w miniony wtorek w Białymstoku. Policjanci otrzymali informację, że na jednym z parkingów, w samochodzie, śpi mężczyzna z bronią.

Czytaj także: Białostoczanin resztę życia spędzi w więzieniu w Belgii. 26-latek był poszukiwany listem gończym. Złapała go białostocka policja

- Policjanci błyskawicznie udali się na miejsce zdarzenia, gdzie potwierdzili zgłoszenie - informuje oficer prasowy policji w Białymstoku.

Przy 39-latku mundurowi zabezpieczyli pistolet hukowy, który jak się okazało posiadał nielegalnie. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. W mieszkaniu mężczyzny policjanci zabezpieczyli ponad 50 sztuk amunicji oraz kolejną sztukę broni, którą również posiadał nielegalnie.

39-latek usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Polecamy także:

Białystok. Policjant przeprowadził staruszkę przez ruchliwą ulicę Sienkiewicza [WIDEO]

Katolicki rap z Białegostoku! Klip do utworu "Nie mów mi" powstał w Starosielcach. "Nigdy nie zostawaj sam z problemami, bo to cię zeżre" [WIDEO]

Kasia z białostockiego schroniska dla bezdomnych przeszła niesamowitą metamorfozę [ZDJĘCIA, WIDEO]