Kasia z białostockiego schroniska dla bezdomnych przeszła niesamowitą metamorfozę [ZDJĘCIA, WIDEO]

2019-04-12 13:17

Kasia, która mieszka w białostockim schronisku dla bezdomnych, przeszła niebywałą metamorfozę. Stowarzyszenie "Ku Dobrej Nadziei" zabrało ją do salonu urody. Metamorfoza odmieniła jej wygląd i poprawiła samoocenę.

Kasia od lat jest bezdomna. Stowarzyszenie "Ku Dobrej Nadziei" postanowiło sprawić jej niespodziankę zapraszają kobietę do salonu urody. W wychodzeniu z bezdomności pewność siebie, świadomość swoich zalet oraz wad jest kluczem do sukcesu. Stąd pomysł, by poddać Kasię zabiegom kosmetycznym i fryzjerskim. Niespodziankę przygotował jeden z salonów kosmetycznych z Białegostoku.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA Z METAMORFOZY KASI<<<

Tam, pod okiem specjalistów, przeszła imponującą metamorfozę: makijaż i nowa fryzura zupełnie odmieniły wygląd kobiety. Gdy po przemianie raz pierwszy zobaczyła się w lustrze zawołała zachwycona: "To ja?"

- Chcieliśmy dać Kasi szansę, zwłaszcza dlatego, że jako bezdomna nie miała możliwości skorzystania z takich usług na własną rękę – mówi Anna Bigosińska z Pin Up Atelier. - Efekt był zaskakujący. Kasia jest piękną kobietą. Metamorfoza tylko to podkreśliła.

Zobaczcie wideo:

Film powstał we współpracy z portalem Sokolka.tv.

Posłuchaj Anny Bigosińskiej z Pin Up Atelier:

Akcję udało się przeprowadzić wspólnie ze Stowarzyszeniem Ku Dobrej Nadziei, które prowadzi największą na Podlasiu noclegownię dla bezdomnych przy ulicy Grunwaldzkiej 76 w Białymstoku. Pomoc znajduje tu ponad stu potrzebujących.

Czytaj także: Big Brother. Justyna Żak z Białegostoku w nowym reality show. Ma 26 lat i jest weganką [ZDJĘCIA]

- Czekaliśmy na taką akcję – przyznaje Elżbieta Żukowska-Bubienko, prezes stowarzyszenia. - Bezdomność może dotknąć każdego. Wszyscy powinniśmy o tym pamiętać. Od lat walczymy to, by przywrócić bezdomnym godność, by przypomnieć społeczeństwu, że istnieją. Chcemy, żeby w naszym schronisku mieli dobre warunki do życia. Jest to o tyle trudne, że wciąż brakuje nam pieniędzy na remonty. Sytuacja prawna naszego ośrodka też jest skomplikowana. Jego właścicielem jest PKP. Dlatego miasto ma utrudnione zadanie z dofinansowaniem remontów w naszym schronisku.

Elżbieta Żukowska-Bubienko zwraca uwagę, że pomoc osobom bezdomnym nie polega na dawaniu pieniędzy na ulicy:

- Takim człowiekiem trzeba się zaopiekować. Trzeba pomóc mu na nowo nauczyć się żyć.

Każdy z nas może wesprzeć bezdomnych osobiście, odwiedzając ośrodek przy Grunwaldzkiej 76 bądź wpłacając datek na konto Stowarzyszenie Ku Dobrej Nadziei: 17 1140 2017 0000 4302 1281 5256. Można też inne sposoby na wsparcie stowarzyszenia - szczegóły tutaj

Polecamy również:

Jagiellonia Białystok zagra na Stadionie Narodowym. Kibice organizują wielki wyjazd do Warszawy

Podlaska Straż Graniczna prowadzi nabór do służby. Zarobki: 3250 złotych na rękę

Gwałt na ul. Wyszyńskiego. Sąd skazał sprawcę na 8 lat więzienia

Rowery elektryczne w systemie BiKeR? Taki pomysł ma radny Henryk Dębowski