Policjanci zapukali do mieszkania na Zielonych Wzgórzach. 26-latek był kompletnie zaskoczony

i

Autor: Komenda Miejska Policji w Białymstoku Policjanci zapukali do mieszkania na Zielonych Wzgórzach. 26-latek był kompletnie zaskoczony

Policjanci zapukali do mieszkania na Zielonych Wzgórzach. 26-latek był kompletnie zaskoczony

2021-05-19 16:14

Policjanci zatrzymali na osiedlu Zielone Wzgórza 26-letniego mieszkańca Białegostoku, który ukradł telefon 15-latce. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży szczególnie zuchwałej, a pokrzywdzona odzyskała swój telefon. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Do tego zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Złodziej ukradł telefon 15-letniej dziewczynie, która szła ulicą Palmową. Policjanci ustalili, że młody mężczyzna przechodząc obok 15-latki po prostu wyrwał jej z rąk smartfona. Telefon był warty około 600 złotych. W miniony poniedziałek kryminalni zapukali do jednego z mieszkań na osiedlu Zielone Wzgórza. Drzwi policjantom otworzył zaskoczony 26-latek. - W trakcie przeszukania, mundurowi znaleźli w jego mieszkaniu skradziony telefon - informuje oficer prasowy. - Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży szczególnie zuchwałej.

Kodeks karny za kradzież szczególnie zuchwałą przewiduje karę pozbawienia wolności do 8 lat.

Złodziej alkoholu wybrał fatalne miejsce. Wbiegł z towarem pod radiowóz!