Poszła na grzyby i ślad po niej zaginął. Pani Eugenia jest osobą głuchoniemą

i

Autor: KMP Białystok Poszła na grzyby i ślad po niej zaginął. Pani Eugenia jest osobą głuchoniemą

Widziałeś ją?

Poszła na grzyby i ślad po niej zaginął. W poszukiwaniach biorą udział żołnierze

2023-07-01 7:24

Policjanci z Łap (woj. podlaskie) w dalszym ciągu szukają zaginionej 72-letniej Eugenii Białej. Wszystkie osoby, które widziały kobietę proszone są o kontakt z numerem alarmowym 112 lub najbliższą jednostką policji.

Zaginiona Eugenia Biała ostatni raz widziana 28 czerwca 2023 roku w miejscowości Rogowo Majątek. Stamtąd poszła na grzyby do pobliskiego lasu. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona jest osobą głuchoniemą.

Zaginiona to:

Eugenia Biała, lat 72, zamieszkała w Choroszczy. Rysopis: wzrost 152 cm; sylwetka średnia; włosy krótkie, siwe. Ubrana była w: w niebieską kurtkę typu wiatrówka, ciemne spodnie oraz kalosze w kolorze moro.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu o kontakt z numerem alarmowym 112 lub najbliższą jednostką policji. - Prowadzone wczoraj poszukiwania niestety nie przyniosły efektu dzisiaj zostaną wznowione policjantów w poszukiwaniach dzisiaj wspierać mają żołnierze wojsk obrony terytorialnej - poinformował w sobotę (1.07) podinspektor Tomasz Krupa, rzecznik prasowy KWP Białystok.

Anastazja z Wrocławia nie żyje. Tragedia na greckiej wyspie Kos
Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?