Pogoń-Jagiellonia

i

Autor: eska info Pogoń-Jagiellonia

Remis Jagiellonii w Szczecinie. Trzech zawodników z kontuzjami

2019-03-31 20:08

Jagiellonia Białystok zremisowała bezbramkowo z Pogonią Szczecin w meczu 27. kolejki Ekstraklasy. Boisko z powodu kontuzji opuściło dwóch napastników i bramkarz żółto-czerwonych.

Jagiellonia Białystok pojechała do Szczecina zapewnić sobie miejsce w grupie mistrzowskiej. Udało się jej ugrać tylko punkt, co może być bezcenną zdobyczą przy podziale tabeli po sezonie zasadniczym.

Pierwsza połowa - najłagodniej rzecz ujmując - nie była porywająca. Dodatkowo boisko musiał najpierw opuścić napastnik Jagi Patryk Klimala, który doznał kontuzji. W jego miejsce pojawił się Stefan Scepovic, który jeszcze przed przerwą nabawił się urazu kolana. 

W drugiej odsłonie meczu Serb już nie pojawił się na boisku i Jaga grała bez żadnego nominalnego napastnika.

Przez drugie 45 minut groźniejsza była Pogoń, ale nie potrafiła trafić do siatki Jagiellonii, a na przeszkodzie stawał bramkarz Marian Kelemen. Golkiper jednak nie dokończył spotkania z powodu kontuzji. W bramce zastąpił go Grzegorz Sandomierski.

Wynik nie uległ już zmianie. Jaga po remisie jest w tabeli na miejscu siódmym.

O pozostanie w grupie mistrzowskiej jeszcze trzeba powalczyć. W najbliższa środę (03.04) Jagiellonia zagra w Warszawie z Legią. Mecz od godz. 20:30

Czytaj także: Big Brother. Justyna Żak z Białegostoku w nowym reality show. Ma 26 lat i jest weganką [ZDJĘCIA]