Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz na kalendarzach. Ciekawy gratis. Fanka: Gdybym nie widziała to bym nie uwierzyła

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz na kalendarzach. Ciekawy gratis. Fanka: "Gdybym nie widziała to bym nie uwierzyła"

Idealne na prezent?

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz na kalendarzach. Ciekawy gratis. Fanka: "Gdybym nie widziała to bym nie uwierzyła"

2022-12-19 3:00

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz to rolnicy znani w całej Polsce. Panowie bardzo szybko znaleźli sposób, jak wykorzystać swoją popularność. W internecie możemy znaleźć gadżety z wizerunkiem słynnych rolników. Ostatnio dużą popularnością cieszą się kalendarze na 2023 rok. Do wybranych egzemplarzy dołączane jest... siano z Plutycz. - Te sianko to z błotkiem by musiało być - złośliwie skomentowała internautka.

Rolnicy. Podlasie. W internecie można kupić przeróżne gadżety z wizerunkami Gienka i Andrzeja. W ofercie sklepu są m.in. kubeczki, magnesy na lodówkę, breloki, a nawet puzzle. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem, na oficjalnym fanpage'u Gienka i Andrzeja pojawiła się reklama kalendarzy na 2023 rok. - W tym mroźnym klimacie zachęcamy by skorzystać z przedświątecznej oferty - czytamy w poście, który zdobył 700 reakcji. Cena trójdzielnego kalendarza w twardej oprawie to 25 zł (rok temu kosztował tyle samo). Na kalendarzu widać Gienka i Andrzeja stojących obok niebieskiej krowy. W ofercie są kalendarze do których jest dołączone... uwaga, sianko pod wigilijny obrus. I oczywiście jest to sianko z Plutycz. Internauci w większości chwalą pomysł rolników. Pod postem nie brakuje jednak komentarzy krytycznych.

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz na kalendarzach na Nowy Rok. Komentarze internautów

- Świat się kończy … gdybym nie widziała bym nie uwierzyła - napisała pani Jolanta. A Wam jak podoba się pomysł sprzedawania kalendarzy z siankiem z Plutycz? Czekamy na Wasze komentarze pod tym artykułem. Przypominamy, że Gienka i Andrzeja można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie, który jest emitowany co niedzielę o godz. 20.15 na Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz skończył 40 lat! Tak się zmieniał w serialu. Zobaczcie zdjęcia!

Sonda
Czy kupisz kalendarz z siankiem z Plutycz?
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz: Dziwują się, że u mnie błoto