Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pęka z dumy. Pokazała zdjęcie! Internautka: Imię bardzo trafione

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz/SE Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pęka z dumy. Pokazała zdjęcie! Internautka: "Imię bardzo trafione"

Ale słodzinka!

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pęka z dumy. Pokazała zdjęcie! Internautka: "Imię bardzo trafione"

2022-07-20 7:29

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk to gwiazda telewizji, ale także, a może przede wszystkim, właścicielka słynnego na cały kraj Rancza Laszki. W gospodarstwie 36-letniej pani sołtys nie brakuje zwierząt. Kobieta pochwaliła się w internecie, że w stadzie krów pojawił się nowy byczek. "Ale słodziak!" - komentują internauci.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk kocha zwierzęta. 36-latka ma w swoim gospodarstwie prawdziwy zwierzyniec: kozy, krowy, konie, króliki, kury, pawie, kaczki, koty, psy, a nawet ptaszniki olbrzymie.. Bohaterka serialu o rolnikach z Podlasia regularnie zamieszcza w internecie informacje o nowych zwierzętach, które pojawiają się na Ranczu Laszki. We wtorek (19.07) Emilia Korolczuk pochwaliła się nowym byczkiem w stadzie. - Witamy w stadzie byczka imieniem Lukier Cała młodzież przyszła poznać nowego przybysza. Mamą została Lalka - dodała Korolczuk. Zwierzak wygląda na prawdziwą słodzinkę, nic więc dziwnego, że Emilia zdecydowała się wybrać to imię. Internauci popierają wybór Emilki. "Imię bardzo trafione! Toż to sama słodycz" - napisała Patrycja. "Super że każdy zwierzak ma swoje imię. Podziwiam że jesteś w stanie każdego zapamiętać" - napisała Martyna. Zdjęcia byczka możecie zobaczyć poniżej. Przypominamy, że premierowe odcinki serialu Rolnicy. Podlasie są emitowane w każdą niedzielę na Fokus TV. Emisja o godz. 20.

Czytaj też: "Ten moment wyglądał dramatycznie". Emilia Korolczuk miała wypadek. Krew, adrenalina, rozwalony nos

Rolnicy. Podlasie. Emilia i Karol budują nowe ogrodzenie

Emilia Korolczuk. Poznaj gwiazdę serialu Rolnicy. Podlasie! Zobacz zdjęcia: