Serial Wiedźmin sezon 2. Netflix pokazał zwiastun. Kiedy premiera?

2021-09-25 22:14
Wiedźmin
Autor: materiały prasowe Wiedźmin

Netflix udostępnił w sobotę trailer drugiego sezonu serialu Wiedźmin. Fani świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego mogli zobaczyć m.in. Vesemira, nauczyciela i przyjaciela Geralta. Fani już nie mogą się doczekać premiery, która odbędzie się już za kilka miesięcy.

W sieci zadebiutował właśnie od dawna wyczekiwany zwiastun drugiej sezonu serialu Wiedźmin (ang. The Witcher). W trwającym niemal 3 minuty klipie można zobaczyć sporo starych ujęć z poprzedniej serii, ale fani Wiedźmina nie mogą narzekać. Zobaczyliśmy m.in. Kaer Morhen, Vesemira i kilka świeżych ujęć z udziałem pięknej Yennefer. Sezon drugi Wiedźmina zadebiutuje na Netflixie 17 grudnia. Dla niezorientowanych przypominamy, że serial oparty jest na kultowej serii książek stworzonych przez Andrzeja Sapkowskiego. Fabuła opowiada losy Geralta z Rivii. W tytułowego bohatera wcielił się Henry Cavill, znany z roli Supermana. Pierwszy sezon Wiedźmina spotkał się z pozytywnym odbiorem widzów  (8.25/10 na IMDb). Co ciekawe, producentem wykonawczym pierwszych ośmiu odcinków pierwszego sezonu Wiedźmina był urodzony w Białymstoku Tomasz Bagiński. Wiedźmin to światowy fenomen. Seria, którą stworzył Andrzej Sapkowski, posłużyła do stworzenia trzech świetnych gier komputerowych. W 2001 roku w kinach pojawił się polski film z Michałem Żebrowskim w głównej roli. Był też serial. Niemniej jednak te produkcje spotkały się z raczej chłodnymi recenzjami.

Hotplota.pl: Wiedźmin wraca; tajemnica Kim Kardashian odkryta!

QUIZ o Gwiezdnych Wojnach. Jak dobrze znasz uniwersum Star Wars?

Pytanie 1 z 15
Kto skomponował pamiętny utwór "Duel of the fates"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE