Wypadek

i

Autor: Pixabay Wypadek na drodze krajowej nr 8. Jedna osoba zginęła po zderzeniu ciężarówki z autem osobowym. Zdj. ilustracyjne.

Śmiertelny wypadek na Podlasiu. Krajowa "ósemka" zablokowana w obu kierunkach!

2021-10-03 18:02

Śmiertelny wypadek na Podlasiu. W niedzielę, 3 października, na drodze krajowej nr 8, doszło do zderzenie osobowego passata ze scanią. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu miejscowości Lipniak. Droga w tym miejscu jest zablokowana w obydwu kierunkach. Policja pracuje na miejscu wypadku i wyjaśnia jego przyczyny.

Tragedia na Podlasiu. Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w wypadku, do którego w niedzielę (3 października) po południu doszło na drodze krajowej nr 8 Suwałki-Budzisko. Jak informuje policja, wypadek miał miejsce w rejonie miejscowości Lipniak w gminie Szypliszki. Droga w tym miejscu jest zablokowana w obu kierunkach.

Ze wstępnych informacji policjantów pracujących na miejscu tragicznego wypadku wynika, że do zdarzenia doszło, gdy kierowca passata jadący w stronę Budziska, zjechał z nieznanych przyczyn na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do zderzenia z ciężarówką marki scania, która jechała drogą w prawidłowy sposób. Według policyjnych informacji, że w wypadku na krajowej "ósemce" zginął kierowca passata, a 18-letni pasażer trafił do szpitala.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana w obu kierunkach. Auta osobowe mogą korzystać z objazdów drogami lokalnymi, natomiast ciężarówki jadące tą drogą do i od granicy z Litwą, muszą czekać na odblokowanie drogi.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Izdebki. Zderzenie dwóch motocykli! 21-latek nie żyje

Sonda
Czy na polskich drogach jest bezpiecznie?
Białystok. Wypadek na Trasie Niepodległości