Suwałki. 17-latek kupił w aptece silne leki przeciwbólowe. Namierzyli go policjanci

i

Autor: Pixabay Suwałki. 17-latek kupił w aptece silne leki przeciwbólowe. Namierzyli go policjanci

Suwałki. 17-latek kupił w aptece silne leki przeciwbólowe. Namierzyli go policjanci

2020-10-26 12:14

Suwalscy policjanci zatrzymali nastolatka, który posługując się podrobioną receptą kupił leki w jednej z aptek na terenie miasta. 17-latek usłyszał już zarzut posłużenia się sfałszowanym dokumentem oraz posiadania środków odurzających. Za pierwsze z przestępstw grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, z kolei za posiadanie narkotyków ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

W jednej z aptek na terenie Suwałk ktoś posługując się podrobioną receptą wykupił silne leki przeciwbólowe. Sprawę zaczęli badać policjanci.

- Przeprowadzone przez pracujących nad sprawą policjantów ustalenia doprowadziły do nastoletniego suwalczanina - informuje oficer prasowy KMP w Suwałkach. - W minioną sobotę, mundurowi zatrzymali 17 latka, który posługując się sfałszowaną receptą nabył silny lek przeciwbólowy.

W jego mieszkaniu policjanci odnaleźli zakupione leki i dodatkowo zabezpieczyli susz roślinny - marihuanę. Suwalczanin usłyszał już zarzut posłużenia się sfałszowanym dokumentem oraz posiadania środków odurzających.

Za posłużenie się podrobioną receptą grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, z kolei za posiadanie narkotyków ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie złodzieja ferrari