grzybobranie

i

Autor: pixaby

Suwałki: Nie wrócił z grzybobrania. Jego ciało znaleziono w lesie

2020-10-13 20:45

Ponad dobę trwały poszukiwania 75-letniego grzybiarza z Suwałk (woj. podlaskie), który wybrał się do lasu rowerem. Niestety, finał akcji okazał się tragiczny. Po długich godzinach odnaleziono ciało seniora. Przyczyny jego śmierci ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

75-letni Aleksander O. z Suwałk (woj. podlaskie) w miniony poniedziałek o świcie ubrał się ciepło „na cebulkę”, wcisną na głowę czapkę z daszkiem i rowerem pojechał do lasu. Najprawdopodobniej zmierzał w okolice miejscowości Okuniowiec lub Krzywe, gdzie od dawna lubił zbierać grzyby.

Aleksander O. (+75 l.), grzybiarz z Suwałk (woj. podlaskie)

i

Autor: POLICJA SUWAŁKI / REPRODUKCJA TOMASZ MATUSZKIEWICZ / SUPER EXPRESS Ciało mężczyzny znaleziono w lesie po dobie poszukiwań

Po kilku godzinach, gdy 75-latek nie wrócił do domu, ani nie dał swoim krewnym żadnego znaku życia, rozpoczęły się poszukiwania. Niestety, kilkanaście godzin później suwalscy policjanci poinformowali, że tym razem nie było happy endu – ciało zaginionego grzybiarza zostało odnalezione we wtorek 13 października około południa w kompleksie leśnym niedaleko Suwałk.

Przeczytaj także: Podlaskie: Głowa łosia w stodole! Martwe zwierzę widać z drogi, ale... nie można go ruszyć?

Trwają wyjaśnienia przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Uważajcie podczas grzybobrania