Suwałki. Agresywna 18-latka w autobusie. Najpierw zrobiła to, a potem wpadła w furię. Pasażerka poszkodowana

i

Autor: KMP Suwałki Suwałki. Agresywna 18-latka w autobusie. Najpierw zrobiła to, a potem wpadła w furię. Pasażerka poszkodowana

Agresja w autobusie

Suwałki. Agresywna 18-latka w autobusie. Najpierw zrobiła to, a potem wpadła w furię. Pasażerka poszkodowana

2023-07-03 13:47

Agresywna 18-latka wpadła w furię, gdy jedna z pasażerek zwróciła jej uwagę Nastolatka uderzyła ją pięścią w twarz i ucieka. Policjanci namierzyli ją w kilka godzin. Najbliższe 30 dni spędzi w areszcie.

Pasażerowie tego autobusu na długo zapamiętają incydent, do którego doszło w zeszłym tygodniu w Suwałkach. 18-letnia dziewczyna uderzyła 69-latkę pięścią w twarz. - Z ustaleń mundurowych wynikało, że nastolatka trzymała nogi na siedzeniu. Kiedy siedząca obok kobieta zwróciła jej uwagę, ta uderzyła 69-latkę pięścią w twarz i wysiadła z autobusu - informuje oficer prasowy KMP w Suwałkach. Policjanci w przeciągu kilku godzin ustalili tożsamość agresywnej nastolatki. Pomógł im w tym zabezpieczony monitoring. Młoda kobieta wpadła w ręce mundurowych już na drugi dzień. - Została zatrzymana na kradzieży w jednym ze sklepów, na terenie miasta. W piątek 18- latka usłyszała zarzut uszkodzenia ciała 69-latki, działając w sposób chuligański. Teraz najbliższe 30 dni nastolatka spędzi w areszcie, gdyż była poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości za kradzież zuchwałą - dodaje oficer prasowy.

Olsztyn. Łokciem wybił szybę w autobusie miejskim
Sonda
Co jest powodem przemocy wśród nastolatków?