Suwałki. Policjant spacerował z dziećmi i... złapał złoczyńcę

2020-07-09 0:11 MAT
Policjant na spacerze rozpoznał złoczyńcę
Autor: Policja Podlaska

Policjant z Suwałk (woj. podlaskie) podczas spaceru ze swoimi dziećmi rozpoznał mężczyznę, który nie powinien przechadzać się na wolności, lecz siedzieć za więziennym murem. Dzięki dobrej pamięci i spostrzegawczości mundurowego, poszukiwany za groźby karalne 37-latek trafił tam, gdzie jego miejsce – najbliższe pół roku spędzi w celi zakładu karnego.

W poniedziałkowe popołudnie funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach w czasie wolnym od służby spacerował ze swoimi dziećmi. Przeczytaj również: Łomża. Policjant na wolnym i emeryt ŚCIGALI złodziei. Z sukcesem [FOTO]

Nagle na jednej z ulic miasta zauważył idącego nieśpiesznie mężczyznę, który wydał mu się znajomy. Szybko skojarzył, iż musi to być poszukiwany do odsiadki za kratami 37-latek i natychmiast zawiadomił o swoim odkryciu kolegów z suwalskiej komendy.

Zaatakował policjantów - został zatrzymany

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mundurowi z „patrolówki”, którzy stawili się na miejscu zatrzymali wskazanego mężczyznę. Po sprawdzeniu go w policyjnych systemach potwierdzili, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Suwałkach i za groźby karalne ciąży na nim kara sześciu miesięcy więzienia.

37-latek trafił najpierw do policyjnego aresztu, a następnie został przewieziony do zakładu karnego.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj!