Wigierski Park Narodowy. W Centrum Informacji Turystycznej w Krzywem pocałujesz klamkę. Zamknięte z powodu koronawirusa!

Wigierski Park Narodowy. W Centrum Informacji Turystycznej w Krzywem pocałujesz klamkę. Zamknięte z powodu koronawirusa!
Autor: pixabay.com, CC0 fot. stux

Wigierski Park Narodowy informuje na facebooku, że Centrum Informacji Turystycznej w Krzywem zostało zamknięte do odwołania. Powodem ma być koronawirus.

Jak podaje portal Gazeta Współczesna, jeden z pracowników Centrum Informacji Turystycznej w Krzywem miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Z tego powodu podjęto szybkie działania. CIT zostało zamknięte do odwołania, a pracownicy trafili na kwarantannę i testy. Niebawem mają być znane ich wyniki.

Przypomnijmy, w ostatnich dniach odnotowujemy rekordowe liczby nowych zakażeń koronawirusem w Polsce. Tylko wczoraj (1.08) Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 658 przypadkach i pięciu ofiarach śmiertelnych COVID-19. Od początku epidemii w całej Polsce odnotowano 46 346 zakażeń koronawirusem, w tym 1 721 zgonów.

Wielka ewakuacja w mieście! Wszystko przez koronawirusa
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE