Wyjechał do Holandii i PRZEPADŁ BEZ ŚLADU! Policja szuka zaginionego Polaka

i

Autor: KPP Hajnówka / Pixabay Wyjechał do Holandii i PRZEPADŁ BEZ ŚLADU! Policja szuka zaginionego Polaka

Wyjechał do Holandii i PRZEPADŁ BEZ ŚLADU! Policja szuka zaginionego Polaka

2020-10-15 12:00

Funkcjonariusze oraz bliscy poszukują 26-letniego mieszkańca Hajnówki (woj. podlaskie). Eryk Gracjan Czurak od połowy sierpnia przebywał na terytorium Holandii. Niedługo później urwał się z nim kontakt. Do tej pory nikt nie wie, gdzie może znajdować się młody mężczyzna. Mundurowi opublikowali dziś jego wizerunek, licząc na przełom w sprawie.

Od 25 sierpnia z zaginionym Erykiem Gracjanem Czurakiem nie ma żadnego kontaktu. Widoczny na załączonym wyżej zdjęciu mężczyzna przepadł bez śladu niedługo po wyjeździe do Holandii. Mieszkańca Hajnówki szukają bliscy i policja.

Zaginiony 26-latek ma około 175 centymetrów wzrostu, szczupłą sylwetkę i włosy w kolorze ciemny blond. Zazwyczaj nosił bardzo krótką fryzurę. Może być też ostrzyżony na łyso. Ma niebieskie oczy, lekko odstające uszy, a także tatuaż na lewym przedramieniu oraz na lewym udzie z przodu. Wyróżnia go mała blizna pod dolną wargą.

- Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Hajnówce pod numerem telefonu 47 71 26 200 - apelują funkcjonariusze.

Zero tolerancji. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 132