Eurojackpot, wyniki losowania (piątek, 4 sierpnia). Już wszystko jasne! Wygrana, od której może się zakręcić w głowie

i

Autor: jch Eurojackpot, wyniki losowania (piątek, 4 sierpnia). Już wszystko jasne! Wygrana, od której może się zakręcić w głowie

Wyniki Eurojackpot

Eurojackpot, wyniki losowania (piątek, 4 sierpnia). Już wszystko jasne! Wygrana, od której może się zakręcić w głowie

2023-08-04 21:02

Wyniki Eurojackpot, piątek, 4 sierpnia. Każdy marzy o wysokiej wygranej, do kogo dzisiaj uśmiechnęło się szczęście? W piątkowej kumulacji Eurojackpot do wygrania było astronomiczne pół miliarda złotych. Znamy już wyniki losowania; już wiadomo, że kumulacja została rozbita. Wyniki Eurojackpot z piątku (4.08) znajdziecie poniżej.

Wyniki Eurojackpot, 4 sierpnia. W piątek do wygrania było pół miliarda złotych. Kumulacja była efektem kilku tygodni bez wygranej I stopnia. Losowanie już za nami. W tym artykule znajdziecie wyniki piątkowego losowania Eurojackpot.

Eurojackpot, wyniki piątek 4 sierpnia: 3, 17, 19, 32, 38 + 6, 7. W Europie odnotowano wygraną I stopnia, co oznacza, że kumulacja została rozbita. Nie wiadomo jeszcze, w jakim kraju kupiono szczęśliwy zakład. Farciarz wzbogaci się117,242,385.80 Euro. Odnotowano też dziewięć wygranych II stopnia, każda po 383,576.80 Euro.

Aktualizacja:

Według informacji Totalizatora Sportowego, główna wygrana padła w Niemczech. W Polsce odnotowano 3 wygrane IV stopnia każda po 285 607,10 zł. Nie wiadomo jeszcze, w których miejscowościach padły wygrane. Kolejna szansa na miliony już w najbliższy wtorek.

Pojedynczy zakład w Eurojackpot kosztuje 12,50 zł. Typuje się 5 z 50 liczb oraz 2 z 12 liczb. Oprócz Polski w grze Eurojackpot bierze udział wiele europejskich państw m.in.  Czechy, Dania, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Włochy i Węgry. Losowania odbywają się we wtorki i piątki. Najwyższa do tej pory wygrana Eurojackpot w Polsce padła w 2022 roku w powiecie krotoszyńskim. Farciarz wzbogacił się o 213 miliony złotych.

Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16
Sonda
Grasz w Eurojackpot?
Listen on Spreaker.