Życzenia na kartkę świąteczną. Tradycyjne i pomysłowe życzenia na Boże Narodzenie 2020

i

Autor: Pixabay Życzenia na kartkę świąteczną. Tradycyjne i pomysłowe życzenia na Boże Narodzenie 2020

Życzenia na kartkę świąteczną. Tradycyjne i pomysłowe życzenia na Boże Narodzenie 2020

2020-12-10 15:49

Życzenia na kartkę świąteczną. Tradycyjne i pomysłowe życzenia na Boże Narodzenie 2020. Święta już tuż, tuż! Szukasz idealnych życzeń świątecznych? Życzenia, które znajdziesz w tym artykule możesz przepisać i wysłać tradycyjną kartką lub skopiować i wysłać SMS lub wiadomość na Messengera. Wigilia i Boże Narodzenie już 24 i 25 grudnia. Sprawdźcie propozycje życzeń świątecznych na Boże Narodzenie 2020.

Życzenia na kartkę świąteczną. Tradycyjne i pomysłowe życzenia na Boże Narodzenie 2020. Do świąt jest jeszcze trochę czasu, ale warto już wcześniej przygotować się do wysłania świątecznych życzeń. Wierszyki, które znajdziecie w tym artykule nadają się do każdej formy składania życzeń. Są tutaj życzenia tradycyjne, ale także życzenia zabawne.

Życzenia na kartkę świąteczną. Tradycyjne i pomysłowe życzenia na Boże Narodzenie 2020

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia. Niech w Twoim domu nigdy nie zabraknie miłości. Życzę Ci zdrowia i wiary na każdy dzień w nadchodzącym roku.

Ze szczerego serca w ten piękny czas, gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas, życzę miłości, bez trosk i złości, a w Nowym 2019 Roku marzeń spełnienia i pomyślności.

By Ci wszystko pasowało, by kłopotów było mało. By się wiodło znakomicie, by wesołe było życie. Sto całusów na dodatek, by smaczniejszy był opłatek.

Tradycyjnie, jak co roku, sypią się życzenia wokół. Większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja Ci życzę: uśmiechu od ucha do ucha i pogody ducha. Wesołych Świąt!

Czytaj też: Życzenia na święta Bożego Narodzenia. Piękne, tradycyjne, religijne

Święta Bożego Narodzenia niech będą dla Was uroczystością radosną i pełną blasku, zapowiedzią szczególnie głębokiego doświadczenia łaski i miłosierdzia Bożego. Tego życzy…

Wiary, co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, miłości w każdej ilości od Bożej Dzieciny życzy…

W noc wigilijną, w blasku świec, melodia kolęd płynie w mrok, niech ci przyniesie radości moc i wiele szczęścia w Nowy Rok!

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, przepełniony radością i ciepłą atmosferą. Życzę Ci, aby były one wyjątkowe, a chwile spędzone razem z rodziną były magiczne i niezapomniane. Niech napełnią Cię pozytywną energią i spokojem ducha. Wesołych Świąt Kochanie!

Pokój na ziemi ludziom, a w niebie cisza gwiazd, grają anieli, świat się chlebem dzieli. Świat ma dziś świąteczny blask… Pięknych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Życzymy Wam zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Wasze serca spokojem i radością. Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka towarzyszy Wam przez całe Wasze życie, a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe życzenia spełniają się w każdym momencie.

Życzenia na kartkę świąteczną. Tradycyjne i pomysłowe życzenia na Boże Narodzenie 2020

Magia Bożego Narodzenia nigdy się nie kończy, a jego największym darem są rodzina i przyjaciele. Najlepsze życzenia z okazji Świąt!

Gdy pierwszą gwiazdkę ujrzysz na niebie, wspomnij tych, co kochają Ciebie. Gdy pierwsza zgaśnie a druga zabłyśnie, niech Cię aniołek ode mnie uściśnie.

Idą święta, widać gości - wydłub z karpia wszystkie ości. Powyjadaj z barszczu uszy. A gdy Cię za bardzo suszy, siądź wygodnie z flachą wina, i obejrzyj dziś Kevina.

Niech Ci zdrowie dopisuje, na każdym kroku, a pomyślność nie opuszcza w 2021 roku! Wszystkiego najlepszego!

Wieńce na Boże Narodzenie - super pomysły na świąteczne dekoracje [WIDEO]

Ile ozdób na choince, ile kartek leży w skrzynce, ile potraw jest na stole, ile siana masz w stodole, ile spadło w górach śniegu, ile czasu spędzasz w biegu. Tyle w święta miej radości, dobra, ciepła i miłości.

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości, nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana, a w sylwestra, pij do rana!

Mikołaja w kominie, prezentów po szyję. Dwa metry choinki, cukierków trzy skrzynki. Przed domem bałwana, sylwestra do rana z butelką szampana. Pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Jak kiedyś świętowano Boże Narodzenie? Archiwalne zdjęcia NAC