12. Strzeleckie Mistrzostwa Dziennikarzy w Białymstoku. Radio ESKA Białystok zajęła III i V miejsce [ZDJĘCIA]

2019-03-01 11:37

Reprezentacja Radia ESKA Białystok w swoim debiucie na Strzeleckich Mistrzostwach Dziennikarzy zajęła III i V miejsce. Za rok będzie lepiej :)

W czwartek odbyły się 12. Strzeleckie Mistrzostwa Dziennikarzy w Białymstoku. Zawody zorganizował UKS Kaliber na swojej strzelnicy przy ul. Grunwaldzkiej. W sumie do walki o medale stanęło osiem ekip w sile 23 dziennikarzy i osób związanych z mediami. Strzelaliśmy z broni sportowej o kalibrze 7 mm.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Radio ESKA Białystok reprezentowały dwa zespoły. Co ciekawe, to był nasz debiut w organizowanych od ponad 10 lat mistrzostwach. Nasza najlepsza drużyna zajęła 3. miejsca. Kolejna zakończyła zawody na piątym miejscu.

Zawody to nie tylko rywalizacja, ale też dobra zabawa, przyznaje Włodzimierz Aleksiejuk prezes UKS Kaliber:

Pełne wyniki 12. Mistrzostw Dziennikarzy w Białymstoku zorganizowanych przez UKS Kaliber

  1. TVP Białystok
  2. Radio Białystok 2
  3. Radio ESKA 2
  4. Radio Białystok
  5. Radio ESKA
  6. Radio Racja
  7. Radio Akadera
  8. Radio Racja 2

Dobrze też zaprezentowaliśmy się indywidualnie. Wśród kobiet (niespodziewanie) najlepsza okazała się nasza koleżanka Marta Łapińska. Drugie miejsce zdobyła Ewelina Worobiej. Naszym najlepszym strzelcem okazał się Grzegorz, który zdobył 93 punkty na 100 możliwych. Dało mu to 3. miejsce wśród najlepszych strzelców zawodów.

Nasza Ewelina Worobiej cieszy się z udanego strzelania

i

Autor: Łukasz Stepaniuk Nasza Ewelina Worobiej cieszy się z udanego strzelania

Organizatorom dziękujemy za zaproszenie. Przy okazji przypominamy, że od piątku 1 marca do 3 marca na strzelnicy UKS Kaliber odbędą się Dni Otwarte Strzelnicy Kaliber.

- Zapraszamy młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych - zapraszają organizatorzy. - Od piątku do niedzieli czekają na was profesjonalni trenerzy, którzy wprowadzą was w świat celnych strzałów. W niedzielę odbędą się zawody z upominkami dla najlepszych.