Kierowca nie żyje, 18-letni pasażer w szpitalu. Wypadek pod Brańskiem na DK 66 [ZDJĘCIA]

2020-11-26 7:55 jch
Kierowca nie żyje, 18-letni pasażer w szpitalu. Wypadek pod Brańskiem na DK 66 [ZDJĘCIA]
Autor: OSP Brańsk Kierowca nie żyje, 18-letni pasażer w szpitalu. Wypadek pod Brańskiem na DK 66 [ZDJĘCIA]

Policjanci z Bielska Podlaskiego wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 66 niedaleko Brańska (woj. podlaskie). Volkswagen zderzył się z drzewem. Jedna osoba nie żyje, druga została ranna.

W środę na DK 66 niedaleko Brańska doszło do tragicznego wypadku. Zgłoszenie o zdarzeniu policjanci otrzymali o godz. 17:37.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca volkswagena z nieznanych przyczyn, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo - informuje oficer prasowy policji.

Według zgłoszenia wynikało, iż dwie osoby zostały zakleszczone w pojeździe - relacjonują strażacy z OSP Brańsk, którzy byli na miejscu wypadku. - Na miejscu po działaniach ratunkowych oraz udzielonej reanimacji, nie udało się uratować kierującego VW, pasażer z obrażeniami został zabrany przez załogę karetki pogotowia do szpitala. 

W wypadku zginął 26-letni kierowca, mieszkaniec gminy Brańsk. Jego 18-letni pasażer, mieszkaniec Brańska, został przewieziony do szpitala. Policjanci wyjaśniają teraz wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia pod ścisłym nadzorem prokuratora.

W środę późnym wieczorem doszło do drugiego tragicznego wypadku, w którym zginął kierowca oraz jego pasażerka: Kierowca i pasażerka nie żyją! Tragiczny wypadek na szutrowej drodze Pasynki - Kudrycze [FOTO]

Pirat drogowy w Mońkach. Rozpędzone auto niemal potrąciło rodzinę na pasach