Prokuratura wszczęła śledztwo

3,5-letni chłopczyk nie żyje. Kolejna tragedia na DK 19. "Przy drodze stoi mnóstwo krzyży" [ZDJĘCIA]

2023-02-03 8:01

Prokuratura zajmuje się wyjaśnianiem tragicznego wypadku, do którego doszło w pierwszy dzień lutego na DK 19. Lexus, w którym jechała matka z dzieckiem, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z osobówką i dostawczakiem. 3,5-letni chłopczyk zginął na miejscu.

W środę (1 luty) doszło do tragicznego wypadku na DK 19 na wysokości Kolonia Boćki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca lexusem z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z dwoma innymi pojazdami. - Strażacy wspomagali prowadzenie resuscytacji krążeniowo oddechowej u dziecka, u którego w wyniku wypadku doszło do zatrzymania krążenia oraz udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy kobiecie podróżującej jednym z aut osobowych. Niestety pomimo prowadzonej resuscytacji, dziecka nie udało się uratować - informują strażacy z Bielska Podlaskiego.

Tragiczny wypadek na DK 19. Nie żyje 3,5-letnie dziecko

W wypadku zginęło 3,5-letni chłopiec, który podróżował z mamą lexusem. Ranny w wypadku został kierowca peugeota. Okoliczności tragicznego wypadku na DK 19 wyjaśnia prokuratura. - To nie duża miejscowość. Wszyscy tu się znamy i współczujemy rodzinie - powiedział "Gazecie Współczesnej" Eugeniusz Mieleszko, prezes OSP w Boćkach. - Ten odcinek drogi z Bielska do Dziadkowic jest tragiczna. Jest tu bardzo dużo wypadków, ludzie giną, przy drodze stoi mnóstwo krzyży. Może jak zrobią S19 będzie lepiej. - dodaje prezes OSP w Boćkach.

Czytaj też: Pędzili porsche na złamanie karku i bez zapiętych pasów?! Szokujące szczegóły śmierci znanego lekarza i działacza PSL [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy droga ekspresowa S19 jest potrzebna w woj. podlaskim?
Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!

To oni pierwsi docierają do ofiar drastycznych wypadków.

Co szokuje ich najbardziej? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.