Śmierć na S8

Pędzili porsche na złamanie karku i bez zapiętych pasów?! Szokujące szczegóły śmierci znanego lekarza i działacza PSL [ZDJĘCIA]

2023-02-02 11:23

Nie milkną echa tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę (29 stycznia) na S8. Luksusowe porsche wbiło się w tył naczepy TIR-a. Osobówką jechało trzech mężczyzn, wśród których był działacz PSL Tomasz Jakacki, łomżyński lekarz Dariusza Kapica oraz 28-letni Łukasz P. Wszyscy zginęli na miejscu.

Do tego potwornego wypadku doszło na drodze ekspresowej z Warszawy do Białegostoku. Na wysokości wsi Sikory Pawłowięta porsche wbiło się w tył naczepy ciężarówki. Osobówką jechało trzech mieszkańców powiatu łomżyńskiego: Tomasz Jakacki (36-letni działacz PSL), Dariusz Kapica (35-letni lekarz z Łomży) oraz 28-letni Łukasz P. Właścicielem auta był prezes łomżyńskich struktur PSL.

Tragiczny wypadek na S8. Dotychczasowe ustalenia prokuratury.

Okoliczności tragicznego wypadku na S8 bada prokuratura. Powołany został m.in. biegły z zakresu ruchu drogowego. Porsche uderzyło w ciężarówkę na litewskich numerach rejestracyjnych.  W momencie uderzenia ciężarówka jechała z prędkością niespełna 90 km/h. "Z uzyskanych na razie wniosków wynika, że jedną z prawdopodobnych przyczyn tragedii była nadmierna prędkość, z jaką poruszało się porsche" - czytamy w artykule Gazety Współczesnej. W Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku przeprowadzona została sekcja zwłok. Ze wstępnej opinii wynika, iż przyczyną śmierci wszystkich trzech ofiar były obrażenia odniesione w wypadku drogowym. Mężczyźni jechali bez zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Sonda
Czy na S8 (Warszawa - Białystok) byłeś świadkiem niebezpiecznych zachowań innych kierowców?
Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!

To oni pierwsi docierają do ofiar drastycznych wypadków.

Co szokuje ich najbardziej? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.