Dzień Kobiet

i

Autor: Shutterstock Dzień Kobiet

Życzenia na Dzień Kobiet

8 marca. Nie ma wymówek na Dzień Kobiet! Tu znajdziesz najlepsze gotowce z życzeniami, wierszykami i rymowankami

2023-03-08 8:47

8 marca, czyli Dzień Kobiet, świętujemy w środę. Tego dnia kobiety spodziewają się kwiatów, upominków oraz życzeń, dzięki którym mówimy, jakie są dla nas ważne. W tym artykule znajdziesz nowe i piękne życzenia oraz wierszyki na Dzień Kobiet. Możesz je wysłać SMS-em, Messengerem, wkleić na tablicy na Facebooku lub po prostu wyrecytować. Sprawdź!

Z okazji Dnia Kobiet chciałbym Ci życzyć wszystkiego o czym marzysz oraz zdrowia i siły do realizacji pomysłów!

Dzień Kobiet. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, spokoju ducha, poczucia bezpieczeństwa, duużo miłości i spełnienia marzeń!

Dla dziewcząt, które znam moc życzeń dzisiaj mam. Dużo zdrowia szczęścia i miłości oraz kwiatów i radości. Niechaj się to niesie na cały kraj, dziś dla pań wszystko naj.. naj... naj!

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzę by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.

Dziś rano otworzyłaś swe oczka piękne i pewnie pomyślałaś, że zapomniałem złożyć Ci życzenia. Wszelkiego powodzenia nie tylko w Dniu Kobiet, ale na co dzień!

W dniu Święta Kobiet dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez, pełni szczęścia jeśli chcesz!

Z okazji Dnia Kobiet życzę Ci zdrowia, szczęścia, radości i nadziei.

Zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy...

Piękne życzenia i wierszyki na 8 marca

Z okazji Dnia Kobiet 2023 chciałem Ci napisać coś romantycznego, ale nie umiem, więc po prostu napiszę.. KOCHAM CIĘ!

W dniu Twojego święta chciałem Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie najdroższa pod niebem! Z okazji Dnia Kobiet Tobie oddany...

8 marca dzień radosny, dużo kwiatów, dużo wiosny. Niech dla Ciebie słońce świeci. Niech ci czas radośnie leci.

Dzień Kobiet. Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze!

Z okazji Dnia Kobiet Dużo szczęścia, pomyślności, mało smutku moc radości, byś chodziła uśmiechnięta w dniu Twojego święta. Dziś jest święto Twoje co przyniosło radość, poczuj się w dobrym humorze, aby cały dzisiejszy dzień był szczęśliwy!

Lilia kwitnie, róża opada, czerwony tulipan swe płatki składa. Ja, korzystając z tej sposobności, życzę Tobie w Dniu Kobiet dużo szczęścia, zdrowia i radości. Niech Ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie.

Sprawdź również tutaj: 8 marca. Nowe życzenia na Dzień Kobiet! Dla mamy, żony, dziewczyny, koleżanki. Uśmiech gwarantowany

Z okazji Dnia kobiet życzę Ci dużo miłości, szczęścia, radości i zdrowia!

Dla kobiet ten dzień jest zarezerwowany Dla każdej babci, córki i mamy I ja Ci życzę z tej okazji: Wiele miłości, radości i uśmiechu.

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, Dużo uśmiechów i wiele radości, Spełnienia marzeń i moc słodyczy!

Życzenia i wierszyki z okazji Dnia Kobiet 2023

Kobieto, życzę Ci głowy pełnej pomysłów, pogody ducha na każdy dzień i wiary tak wielkiej jak Wielki Mur Chiński!

Życzę ci zdrówka, pieniędzy i czego sobie sama życzysz! Wszystkiego najlepszego!

Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak sen. Wszystkie Panie i Matki w dniu tym dostają pachnące kwiatki, ja kwiatków nie mam dla Ciebie, jedynie mogę Ci oddać całego siebie.

Choć jesteś daleko ode mnie, choć życie jest smutne i złe.. Wiedz, że ktoś potajemnie gorące życzenia Ci śle! Być może masz inne życzenia, a wiec życzę ich spełnienia. Ale ja z okazji Dnia Kobiet życzę Ci, by każda łza W Twoim życiu była łzą szczęścia, Każde słowo, które wypowiesz, miało kształt serca.

Dziś jest Dzień Kobiet. Pamiętaj, że kocham Cię w dzień i w nocy. Zimą i latem. Kocham cię, gdy śpię i gdy kupuję bułki w sklepie. Kocham Cię zawsze!

Nie życzę Ci byś wśród błota odnalazła bryłkę złota, lecz życzę Ci byś w ludzkim tłumie znalazła serce, które Cię zrozumie.