Dzień Kobiet

i

Autor: Shutterstock Dzień Kobiet

8 marca. Życzenia na Dzień Kobiet!

8 marca. Niesamowite teksty na Dzień Kobiet. Lepsze niż tulipany i czekoladki. Wiersze i życzenia z klasą! [8.03.2023]

2023-03-08 14:30

8 marca. W środę świętujemy Dzień Kobiet. Wszystkie żony, matki, siostry, babcie, koleżanki i dziewczyny zasługują na to, aby 8 marca otrzymać piękne, szczere życzenia. W artykule znajdziecie imponujący zbiór życzeń na Dzień Kobiet 2023, które możesz wysłać SMS-em lub dowolnym komunikatorem internetowym. Sprawdź!

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień w roku. Z tej okazji życzę ci wiary, odwagi, siły i dużo miłości!

Z okazji Dnia Kobiet chciałbym Ci życzyć wszystkiego o czym marzysz oraz zdrowia i siły do realizacji pomysłów!

Dzień Kobiet. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, spokoju ducha, poczucia bezpieczeństwa, duużo miłości i spełnienia marzeń!

Dla dziewcząt, które znam moc życzeń dzisiaj mam. Dużo zdrowia szczęścia i miłości oraz kwiatów i radości. Niechaj się to niesie na cały kraj, dziś dla pań wszystko naj.. naj... naj!

Choć jesteś daleko ode mnie, choć życie jest smutne i złe.. Wiedz, że ktoś potajemnie gorące życzenia Ci śle! Być może masz inne życzenia, a wiec życzę ich spełnienia. Ale ja z okazji Dnia Kobiet życzę Ci, by każda łza W Twoim życiu była łzą szczęścia, Każde słowo, które wypowiesz, miało kształt serca.

8 marca. Fantastyczne teksty na Dzień Kobiet. Lepsze niż tulipany i czekoladki. Wiersze i życzenia na 8 marca

Dziś jest Dzień Kobiet. Pamiętaj, że kocham Cię w dzień i w nocy. Zimą i latem. Kocham cię, gdy śpię i gdy kupuję bułki w sklepie. Kocham Cię zawsze!

Nie życzę Ci byś wśród błota odnalazła bryłkę złota, lecz życzę Ci byś w ludzkim tłumie znalazła serce, które Cię zrozumie.

W dniu Twojego święta chciałem Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie najdroższa pod niebem! Z okazji Dnia Kobiet Tobie oddany...

8 marca dzień radosny, dużo kwiatów, dużo wiosny. Niech dla Ciebie słońce świeci. Niech ci czas radośnie leci.

Z okazji Dnia Kobiet Dużo szczęścia, pomyślności, mało smutku moc radości, byś chodziła uśmiechnięta w dniu Twojego święta. Dziś jest święto Twoje co przyniosło radość, poczuj się w dobrym humorze, aby cały dzisiejszy dzień był szczęśliwy!

Lilia kwitnie, róża opada, czerwony tulipan swe płatki składa. Ja, korzystając z tej sposobności, życzę Tobie w Dniu Kobiet dużo szczęścia, zdrowia i radości. Niech Ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie.

Dziś rano otworzyłaś swe oczka piękne i pewnie pomyślałaś, że zapomniałem złożyć Ci życzenia. Wszelkiego powodzenia nie tylko w Dniu Kobiet, ale na co dzień!

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzę by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.

Z okazji Dnia Kobiet 2023 chciałem Ci napisać coś romantycznego, ale nie umiem, więc po prostu napiszę.. KOCHAM CIĘ!

Kobieto, życzę Ci głowy pełnej pomysłów, pogody ducha na każdy dzień i wiary tak wielkiej jak Wielki Mur Chiński!

Dla kobiet ten dzień jest zarezerwowany Dla każdej babci, córki i mamy I ja Ci życzę z tej okazji: Wiele miłości, radości i uśmiechu.

Wierszyki, rymowanki, życzenia na Dzień Kobiet [8.03.23]

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, Dużo uśmiechów i wiele radości, Spełnienia marzeń i moc słodyczy!

Zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy...

Życzę ci zdrówka, pieniędzy i czego sobie sama życzysz! Wszystkiego najlepszego!

Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak sen. Wszystkie Panie i Matki w dniu tym dostają pachnące kwiatki, ja kwiatków nie mam dla Ciebie, jedynie mogę Ci oddać całego siebie.

W dniu Święta Kobiet dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez, pełni szczęścia jeśli chcesz!

Z okazji Dnia Kobiet życzę Ci zdrowia, szczęścia, radości i nadziei.

Z okazji Dnia kobiet życzę Ci dużo miłości, szczęścia, radości i zdrowia!

Szukasz innych życzeń na Dzień Kobiet? Zobacz: Nowe wierszyki i życzenia na Dzień Kobiet. Pierwszorzędne teksty w sam raz na 8 marca

Sonda
Kupujesz kwiaty na dzień kobiet?
Dzień Kobiet na wesoło - czy panowie wiedzą co to ZALOTKA? #EwelinaPyta