8. PKO Białystok Półmaraton. Ogromne zmiany w kursowaniu autobusów BKM. Zobacz szczegóły!

2021-06-18 14:02
8. PKO Białystok Półmaraton. Ogromne zmiany w kursowaniu autobusów BKM. Zobacz szczegóły!
Autor: jch 8. PKO Białystok Półmaraton. Ogromne zmiany w kursowaniu autobusów BKM. Zobacz szczegóły!

W ten weekend 19 - 20 czerwca w Białymstoku odbędzie się ósma edycja PKO Białystok Półmaraton. To będzie największa we wschodniej Polsce impreza tego typu. Z powodu tego sportowego wydarzenia ruch samochodowy w centrum Białegostoku będzie utrudniony, wiele ulic ma być czasowo zamkniętych. Białostocka Komunikacja Miejska informuje o zmianach w kursowaniu autobusów. Szczegóły poniżej.

8. PKO Białystok Półmaraton. Ogromne zmiany w kursowaniu autobusów BKM. Zobacz szczegóły!

Autobusy linii 1

  • w kierunku Grabówki od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz 20 czerwca od początku kursowania do godz. 7:30 i od 11:30 do 15:00 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego i dalej stałą trasą
  • w kierunku Grabówki od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania oraz 20 czerwca godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą
  • w kierunku Słonecznego Stoku od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Zobacz też: 8. PKO Białystok Półmaraton. Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia w ruchu

Autobusy linii 2

  • w kierunku os. Nowe Miasto od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania  będą jeździć ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Lipowa i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Dojlid Górnych od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Dąbrowskiego – al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 3, 16

  • w kierunku północnym od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Wiejska – Kaczorowskiego – Legionowa – Skłodowskiej-Curie – Plac NZS – Liniarskiego – Lipowa – Częstochowska – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałymi trasami;
  • w kierunku północnym 20 czerwca godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Legionowa – Skłodowskiej-Curie – Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza i dalej stałymi trasami;
  • w kierunku południowym od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Grochowa – Kalinowskiego – Plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionową i dalej stałymi trasami.
  • w kierunku południowym 20 czerwca godz. 7:30 do godz. 11:30  będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – Liniarskiego – Plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionową i dalej stałymi trasami.

Autobusy linii 4

  • w kierunku Klepackiej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza- Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska - Lipowa i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Klepackiej od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Branickiego i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Myśliwskiej od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz 20 czerwca od początku kursowania do godz. 7:30 i od 11:30 do 15:00 będą jeździć ulicami: Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Mickiewicza i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Myśliwskiej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Dąbrowskiego – al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Miłosza – Mickiewicza i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Myśliwskiej od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Miłosza – Mickiewicza i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 5

  • w kierunku Sybiraków od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz 20 czerwca od początku kursowania do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Słonimska i dalej stałą trasą;
  • w kierunku Sybiraków od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Dąbrowskiego – al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Słonimska i dalej stałą trasą.
  • w kierunku os. Dziesięciny od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Słonimska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Lipowa i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 6

  • w kierunku Pieczurek od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Wiejska – Kaczorowskiego – Legionowa – Skłodowskiej-Curie – Plac NZS – Liniarskiego – Lipowa – Częstochowska – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
  • w kierunku Pieczurek 20 czerwca godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Legionowa – Skłodowskiej-Curie – Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
  • w kierunku Bażantarni od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Grochowa – Kalinowskiego – Plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionową i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Bażantarni 20 czerwca od początku kursowania do godz. 7:30 i od 11:30 do 15:00 będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Legionowa i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Bażantarni 20 czerwca godz. 7:30 do godz. 11:30  będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – Liniarskiego – Plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionową i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 7

  • od 19 czerwca od godz. 19:00 do 20 czerwca do godz. 11:30 - trasa linii zostaje skrócona do Placu NZS nr inw. 449

Autobusy linii 8

  • w kierunku Starosielc od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Warszawska – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Grochowa – Kalinowskiego – Plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Waszyngtona – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.
  • w kierunku os. Piasta od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – Skłodowskiej-Curie – Plac NZS – Liniarskiego – Lipowa – Częstochowska – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 9

  • w kierunku Wiślanej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Produkcyjnej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 10

  • w kierunku Dworca PKP od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania oraz 20 czerwca godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Kaczorowskiego – Waszyngtona – Skłodowskiej-Curie i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Kleosina od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania oraz 20 czerwca godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Skłodowskiej-Curie – Waszyngtona – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 12

  • w kierunku Pieczurek od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz 20 czerwca od początku kursowania do godz. 7:30 i od 11:30 do 15:00 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego i dalej stałą trasą
  • w kierunku Pieczurek od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska i dalej stałą trasą
  • w kierunku Pieczurek od 20 czerwca od godz. 7:30  do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska i dalej stałą trasą
  • w kierunku Starosielc od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 13

  • w kierunku os. Dojlidy od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz 20 czerwca od początku kursowania do godz. 7:30 i od 11:30 do 15:00 będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego i dalej stałą trasą.
  • w kierunku os. Dojlidy od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania oraz 20 czerwca od godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Miłosza i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Warzywnej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.

 Autobusy linii 15

  • w kierunku  Dojlid Górnych od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00  oraz 20 czerwca od początku kursowania do godz. 7:30 i od 11:30 do 15:00 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego i dalej stałą trasą.
  • w kierunku  Dojlid Górnych od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Sitarska – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza –  Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą.
  • w kierunku  Dojlid Górnych od 20 czerwca od godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą.
  • w kierunku os. Białostoczek od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Sitarska i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 17

  • w kierunku Plażowej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Kaczorowskiego – Legionowa – Skłodowskiej-Curie – Plac NZS – Liniarskiego – Lipowa – Częstochowska – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Warszawska – Piastowska – Branickiego  i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Plażowej od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Kaczorowskiego – Legionowa – Skłodowskiej-Curie – Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego  i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Herberta  od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Kalinowskiego – Plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionowa  i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Herberta  od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Branickiego – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Białówny - Malmeda – Liniarskiego – Plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionowa  i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 18

  • w kierunku Warzywnej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Herberta od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 19    

  • w kierunku Szpitala Zakaźnego od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz 20 czerwca od początku kursowania do godz. 7:30 i od 11:30 do 15:00 będą jeździć ulicami: Legionowa – Plac Jana Pawła II – Mickiewicza i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Szpitala Zakaźnego od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Kaczorowskiego – Legionowa – Skłodowskiej-Curie – Plac NZS – Liniarskiego – Lipowa – Częstochowska – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Miłosza - Mickiewicza i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Szpitala Zakaźnego od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Legionowa – Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Miłosza – Mickiewicza i dalej stałą trasą.
  • w kierunku os. Dziesięciny od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Grochowa – Kalinowskiego – Plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionowa i dalej stałą trasą.
  • w kierunku os. Dziesięciny od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Branickiego – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – Liniarskiego – Plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionowa i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 20

  • w kierunku Os. Leśna Dolina od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: al. Tysiąclecia Państwa Polskiego – Poleska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Grochowa – Kalinowskiego i dalej stałą trasą
  • w kierunku Elektrociepłowni od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Liniarskiego – Lipowa – Częstochowska – Bohaterów Getta – Poleska – al. Tysiąclecia Państwa Polskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 21

  • w kierunku Piastowskiej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Zielonych Wzgórz od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą. 

Autobusy linii 24

  • w kierunku Miłosza lub Kuronia od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz 20 czerwca od początku kursowania do godz. 7:30 i od 11:30 do 15:00 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Miłosza lub Kuronia od 20 czerwca od godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 104 (wybrane kursy stałą trasą do Kuronia).
  • w kierunku Miłosza lub Kuronia od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 104 (wybrane kursy stałą trasą do Kuronia) 
  • w kierunku Herberta od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Mickiewicza – Miłosza – PIASTOWSKA / PĘTLA nr inw. 104 – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą. 
  • w kierunku Herberta od 20 czerwca od godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Mickiewicza – Miłosza – PIASTOWSKA / PĘTLA nr inw. 104 – Branickiego – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą. 

Autobusy linii 26

  • w kierunku os. Białostoczek od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Skłodowskiej-Curie – Plac NZS - Liniarskiego – Lipowa – Częstochowska – Bohaterów Getta – Poleska (Ominąć przystanek nr inw. 327 Poleska/ Czysta)  – al. Tysiąclecia Państwa Polskiego i dalej stałą trasą.
  • w kierunku os. Białostoczek od 20 czerwca od godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Skłodowskiej-Curie – Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Jurowiecka i dalej stałą trasą.
  • w kierunku os. Nowe Miasto od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Sitarska – Bohaterów Getta – Częstochowska – Grochowa – Kalinowskiego – Plac NZS i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 28

  • w kierunku Os. Słoneczny Stok od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Słonimska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego – Kopernika i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Os. Słoneczny Stok od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Słonimska – Pałacowa – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – Liniarskiego – Plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Legionowa – Kaczorowskiego – Kopernika i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Żyznej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Kopernika – Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Boh. M. Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Słonimska i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Żyznej od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Św. Ojca Pio – Miłosza – Branickiego – Pałacowa i dalej stałą trasą. 

Autobusy linii 29

  • w kierunku Żyznej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Kolejowa – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Os. Dziesięciny od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego – Dąbrowskiego – Kolejowa i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Os. Dziesięciny od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: Piastowska – Miłosza – Mickiewicza – Ciołkowskiego – Wiosenna – Wiejska – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 100

  • w kierunku Wasilkowa od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami:  al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
  • w kierunku Dworca PKS od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 101 i 105

  • od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania  trasa linii zostanie skrócona do przystanku PIASTOWSKA / PĘTLA nr inw. 103 
  • w kierunku gmin ościennych od 20 czerwca od godz. 7:30 do 11:30 będą jeździć ulicami: RZEKA BIAŁA nr inw. 417 – Warszawska – Piastowska i dalej stałymi trasami;

Autobusy linii 102

  • od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – JUROWIECKA/SIENKIEWICZA nr inw. 143 i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 103 i 106

  • w kierunku Piastowskiej od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz 20 czerwca od początku kursowania do godz. 7:30 i od 11:30 do 15:00 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Piastowskiej od 20 czerwca od godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 104
  • w kierunku Piastowskiej od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: al. Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Jurowiecka – Warszawska – PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 104
  • w kierunku gmin ościennych od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: PIASTOWSKA/PĘTLA – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Getta – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 104

  • od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania - trasa linii zostanie skrócona do przystanku PLAC NZS nr inw. 445, dojazd ulicami: Legionowa – Skłodowskiej-Curie – Plac NZS.
  • w kierunku Pałacowej od 20 czerwca od początku kursowania do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Legionowa – Skłodowskiej-Curie -  Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – PIŁSUDSKIEGO/PAŁACOWA nr inw. 304

Autobusy linii 108

  • w kierunku Pałacowej od 19 czerwca od godz. 14:00 do godz. 19:00 oraz od 20 czerwca od początku kursowania do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – PIŁSUDSKIEGO/PAŁACOWA (nr inw. 304).
  • od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania będą jeździć ulicami: Sienkiewicza – JUROWIECKA / SIENKIEWICZA (nr inw. 143) – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza i dalej stałą trasą w kierunku powrotnym.

Autobusy linii 109 i 112

  • od 19 czerwca od godz. 19:00 do końca kursowania zostaną przekierowane do przystanku końcowego PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 103, dojazd ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska, powrót ulicami: Piastowska – Miłosza – Mickiewicza i dalej stałą trasą.
  • w kierunku Rzeki Białej od 20 czerwca od godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Branickiego – al. Piłsudskiego – RZEKA BIAŁA nr inw. 417
  • w kierunku gmin ościennych od 20 czerwca od godz. 7:30 do godz. 11:30 będą jeździć ulicami: RZEKA BIAŁA nr inw. 417 – Warszawska – Piastowska – Miłosza – Mickiewicza i dalej stałymi trasami.
Zabytkowe tramwaje i autobusy wyjadą na ulice Krakowa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE