Akcent ZOO. Zwierzęta czują już wiosnę? Miś Grześ na pewno! [ZDJĘCIA]

2019-02-25 9:24

Zwierzęta w białostockim zoo coraz chętniej pozują do zdjęć. Być może jest to spowodowane nadchodzącą wiosną, którą czuć w powietrzu. Nasz reporter Łukasz Stepaniuk wybrał się w tę niedzielę z aparatem do zoo. Zobaczcie efekty jego pracy.

Białostocki ogród zoologiczny to jedna z największych atrakcji turystycznych naszego miasta. Akcent ZOO znajduje się na terenie parku Konstytucji 3 Maja. Obiekt powstał w latach 60-tych XX wieku, a w 2012 przeszedł gruntowną modernizację.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Od tamtej pory białostockie zoo jest chętnie odwiedzane przez całe rodziny z dziećmi. Główną trakcją ogrodu zoologicznego są m.in. niedźwiedzie, wilki, świnki wietnamskie czy żubry. Są też konie, daniele, dziki i wiele gatunków ptaków.

Akcent ZOO w sezonie zimowym (październik - marzec) jest czynny od godziny 9 do 16. W pozostałe miesiące obiekt jest otwarty dla zwiedząjących do godziny 18.

Zobacz także: 100 lat temu Białystok odzyskał niepodległość. Białostoczanie w latach międzywojennych [ZDJĘCIA]

Zobacz także: Białystok na świetnych grafikach Sławomira Gawryluka. Olbrzymy na Rynku Kościuszki, nożyce przecinające asfalt, kanał w centrum miasta [ZDJĘCIA]

ZOBACZ WIDEO: Będzie nowe święto narodowe! Kontrowersyjna data