Augustów. Kobieta przeżyła KOSZMAR. Jej były chłopak ROZRABIAŁ na osiedlu. Straty na ponad 2 tys. złotych

i

Autor: Pixabay Augustów. Kobieta przeżyła KOSZMAR. Jej były chłopak ROZRABIAŁ na osiedlu. Straty na ponad 2 tys. złotych. Zdjęcie ilustracyjne.

Augustów. Kobieta przeżyła KOSZMAR. Jej były chłopak ROZRABIAŁ na osiedlu. Straty na ponad 2 tys. złotych [FOTO]

2020-12-22 14:00

Policjanci z Augustowa zatrzymali 44-latka podejrzanego o zniszczenie drzwi, okna i parapetów w mieszkaniu swojej byłej dziewczyny. Zniszczeniu uległ też samochód obecnego partnera kobiety. W chwili zatrzymania 44-latek był kompletnie pijany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzuty. Za zniszczenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Do tego zdarzenia doszło w miniony piątek na jednym z augustowskich osiedli. Kobieta zgłosiła policjantom, że w samochodzie jej partnera ktoś zniszczył lusterko. Zgłaszająca poinformowała, że według niej mógł to zrobić jej były chłopak.

Według relacji kobiety, mężczyzna w nocy dobijał się do jej mieszkania, co poskutkowało uszkodzonymi drzwiami, porysowaną szybą w oknie balkonowym oraz zniszczonych parapetach. Jak się okazało, zniszczony również został samochód jej obecnego partnera, który był zaparkowany przed blokiem.

Czytaj też: Młody mężczyzna nie żyje. Szokujące odkrycie w samochodzie zaparkowanym przed sklepem w Kolnie

Zatrzymany mężczyzna

i

Autor: Policja Podlaska/KWP Białystok Zatrzymany mężczyzna.

- Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę ponad 2800 złotych - informuje oficer prasowy policji w Augustowie. - Policjanci podczas czynności zauważyli na parkingu mężczyznę odpowiadającego rysopisowi podanemu przez zgłaszającą. 44-latek, widząc policjantów, zaczął nagle oddalać się z miejsca. Już po kilku minutach, funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Jak się okazało, 44-latek był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał dwa zarzuty zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

16-latka pobita i porwana przez rodzinę swojego chłopaka

ZOBACZ ZDJĘCIA: Najtragiczniejsze wydarzenia w 2020 roku w woj. podlaskim