Rajd w Białymstoku

Auta jak z Mad Maxa i Adam Kraśko w stroju św. Mikołaja. W Białymstoku odbył się charytatywny wrak race [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-12-18 15:49

W niedzielne popołudnie (18.12.2022) na torze przy ul. Szkolnej odbył się "Charytatywny Wrak Race Uniwerstal". Kierowcy ścigali się o pierwsze miejsca, a tłumnie zgromadzona publiczność wrzucała pieniądze do puszek. Zebrane podczas akcji środki zostaną przekazane na remont pomieszczeń dla dzieci z placówek opiekuńczo wychowawczych w Białymstoku.

Mróz, ryk silników i zapach spalin. W niedzielę na torze przy ul. Szkolnej w Białymstoku nie brakowało emocji. Odbyła się tam kolejna edycja Charytatywnego Wrak Race Uniwerstal, w trakcie której kierowcy ścigali się wrakami samochodów. Było widowiskowo i głośno. Pękały błotniki, gniotła się blacha, a na samochody spadały śnieżki rzucane przez kibiców. Akcja miała szczytny cel. Wszystkie środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na remont pomieszczeń dla dzieci z placówek opiekuńczo wychowawczych w Białymstoku. Pieniądze zbierał m.in. znany z programu Rolnik szuka żony Adam Kraśko. Znany i popularny rolnik z Podlasia specjalnie na tę okazję przywdział strój św. Mikołaja.

Białystok. Auta jak z Mad Maxa rozbijały się na torze. Adam Kraśko przyjechał na saniach
Sonda
Czy na S8 (Warszawa - Białystok) byłeś świadkiem niebezpiecznych zachowań innych kierowców?