Awantura na Grajewie. W roli głównej 18-latek. O co poszło?

2020-09-22 10:26 vera
Awantura na Grajewie. W roli głównej 18-latek. O co poszło?
Autor: jch Centrum Grajewa

Policjanci z Grajewa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie pojazdu. Wartość start właściciel oszacował na kwotę 800 złotych. 18-latek usłyszał już zarzut. Zgodnie z Kodeksem karnym za przestępstwo zniszczenia mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

W minioną sobotę dwóch mieszkańców Grajewo pokłóciło się o uszkodzony samochód. Na miejsce przyjechali policjanci. - Mundurowi po przyjeździe na interwencję ustalili, że kilka godzin przed zgłoszeniem młody mężczyzna uszkodził zgłaszającemu samochód - informuje oficer prasowy policji w Grajewie.

Do tamtego zdarzenia doszło na jednym z parkingów sklepowych na terenie miasta. Właściciel pojazdu swoje straty oszacował na 800 złotych. 18-letni mieszkaniec Grajewa przyznał się do uszkodzenia pojazdu. Dodał, że jeszcze wcześniej drugi mężczyzna zajechał mu drogę na parkingu przed sklepem.

Czytaj też: Włamanie w Hajnówce. 41-latek chciał zjeść zupę [FOTO]

18-latek został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia. Zgodnie z Kodeksem karnym za przestępstwo zniszczenia mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.