Białoruski pogranicznik rzucał czymś w pojazd obserwacyjny SG. To była prowokacja?

i

Autor: Straż Graniczna / Twitter [reprodukcja SE] Białoruski pogranicznik rzucał "czymś" w pojazd obserwacyjny SG. To była prowokacja?

Białoruski pogranicznik rzucał "czymś" w pojazd obserwacyjny SG. To była prowokacja? [WIDEO]

2021-10-03 12:15

Na granicy polsko-białoruskiej iskrzy nie od dziś. W ostatnich dniach Straż Graniczna regularnie przekazuje szokujące informacje ze wschodu kraju. Wczoraj wieczorem funkcjonariusze opublikowali nagranie, na którym widać mężczyznę rzucającego jakimś przedmiotem zza drzew. Polscy strażnicy twierdzą, że to białoruski pogranicznik chciał trafić "czymś" w ich pojazd obserwacyjny. Materiał wideo znajdziecie w treści artykułu.

Białoruski pogranicznik chciał sprowokować polskich strażników? Nagranie opublikowane przez SG może szokować. - Kolejna noc ciężkiej służby przed nami. Ostatnia znów pokazała, że trudno przewidzieć, czego spodziewać się po białoruskich służbach. Wczoraj białoruski pogranicznik rzucał "czymś" w nasz pojazd obserwacyjny. To nie pierwszy tego typu incydent - przekazała Straż Graniczna za pośrednictwem Twittera. Do niepokojącego wpisu dołączono materiał wideo. Na nagraniu widać mężczyznę, który zza zarośli rzuca pewnym przedmiotem mieszczącym się w dłoni w kierunku kamery, która go obserwuje. Jaki mógł być cel takiego działania białoruskiego funkcjonariusza? Tego możemy się jedynie domyślać. Poniżej zamieszczamy opublikowany przez Straż Graniczną materiał wideo. Zobaczcie sami, jak to wyglądało!

Białoruski pogranicznik rzucał czymś w pojazd obserwacyjny polskiej Straży Granicznej. Zobacz wideo!

Czytaj więcej: Tak teraz wygląda obozowisko migrantów w Usnarzu Górnym. Nowe zdjęcia!

Sonda
Imigranci szturmują polską granicę. Co powinien zrobić rząd?