Białostocka Młodzież Wszechpolska promuje miłość do ojczyzny i rozdaje kalendarze [AUDIO]

i

Autor: Łukasz Stepaniuk Białostocka Młodzież Wszechpolska promuje miłość do ojczyzny i rozdaje kalendarze [AUDIO]

Białostocka Młodzież Wszechpolska promuje miłość do ojczyzny i rozdaje kalendarze [AUDIO]

2019-02-14 17:46

Białostoccy działacze Młodzieży Wszechpolskiej jak co roku organizują akcję "Kocham Polskę".

W czwartek 14 lutego na ulicach Białegostoku rozdawali za darmo plakaty z kalendarzem. Tegoroczne hasło kampanii społecznej organizowanej przez Młodzież Wszechpolską brzmi: ,,Rodzina siłą narodu”.

Czytaj także: Młodzież Wszechpolska chce delegalizacji Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej [AUDIO]

- W tym roku nawiązujemy do rodziny, która jest fundamentem narodu - mówią organizatorzy. - Obecnie rodzina jest atakowana ze wszystkich stron. Promocja aborcji, rozwody, związki homoseksualne negatywnie wpływa na polską rodzinę. Konsumpcjonistyczne nastawienie do życia dynamicznie drastycznie zmienia obraz jej obraz. Dane statystyczne nt. liczby przeprowadzonych rozwodów i rozpowszechniania się tzw. wolnych związków, jednoznacznie wskazują na rozpad podstawowej komórki społecznej, jaką jest rodzina. Zdrowa rodzina, to zdrowy naród - dodają Wszechpolacy.

Czytaj także: Zenek Martyniuk został dziadkiem. Daniel Martyniuk pokazał córkę. Wiadomo, jak będzie miała na imię [ZDJĘCIA]

Akcja "Kocham Polskę" jest co roku organizowana w miastach w całej Polsce. W woj. podlaskim kalendarze można było dziś otrzymać m.in. w Sokółce, Łomży i Wysokiem Mazowieckiem. Kalendarze będzie można również dostać w niedzielę. Wszechpolacy będą je rozdawać w centrum Białegostoku od godz. 12.

- Jako Młodzież Wszechpolska w tym dniu szczególnie apelujemy, zachęcamy wszystkich do tego, aby promować miłość do naszej ojczyzny - mówi Marcin Kulesza, prezes Białostockiego Koła Młodzieży Wszechpolskiej.

POSŁUCHAJ:

ZOBACZ WIDEO: Przemysław Sarosiek pokazuje nagranie, jak były dyrektor WORD Białystok wjeżdża w bramę ośrodka