Białostocki policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

i

Autor: KMP Białystok Białostocki policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Białostocki policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

2019-02-14 12:19

Policjantem jest się cały czas, a nie tylko podczas pełnionej służby. Przykładem jest białostocki policjant, który w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Jak się okazało, 40-latek miał ponad pół promila alkoholu. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego mężczyzny zajmie się sąd.

Policjant z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku starszy posterunkowy Karol Czykwin, będąc w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego kierowcę. Było to w środę po godzinie 17 na jednej z ulic w Białymstoku. Starszy posterunkowy Czykwin zobaczył peugeota, którego kierowca jechał "wężykiem". Policjant zatrzymał pojazd.

Czytaj także: Niedoszły samobójca w Białymstoku. W ostatniej chwili powstrzymali go policjanci

Czytaj także: Białystok. Praca w policji. Zobacz, kto może zostać policjantem [ZASADY, DOKUMENTY]

- W rozmowie z kierowcą od razu wyczuł silną woń alkoholu i natychmiast wyjął kluczyki ze stacyjki - informuje oficer prasowy policji. - Jednocześnie o całym zdarzeniu poinformował dyżurnego.

Na miejsce zdarzenia wkrótce przyjechał patrol policji. Jak się okazało, 40-letni mężczyzna miał 0,6 promila alkoholu w organizmie i natychmiast stracił prawo jazdy. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Zobacz także: Zenek Martyniuk został dziadkiem. Daniel Martyniuk pokazał córkę. Wiadomo, jak będzie miała na imię [ZDJĘCIA]

ZOBACZ WIDEO: „El Chapo” winny! Najpotężniejszy boss narkotykowy pójdzie do więzienia