Białostoczanin nie żyje. Umierał w męczarniach na łące. Skatowali go młotkiem. Policja zatrzymała 3 osoby

i

Autor: KWP Białystok Białostoczanin nie żyje. Umierał w męczarniach na łące. Skatowali go młotkiem. Policja zatrzymała 3 osoby

Zbrodnia w Białymstoku

Białostoczanin nie żyje. Umierał w męczarniach na łące. Skatowali go młotkiem. Policja zatrzymała 3 osoby

2023-11-20 10:16

Policjanci zatrzymali trzy osoby, które są podejrzane o śmiertelne pobicie 42-latka. Do zbrodni doszło w połowie sierpnia na łąkach w rejonie ulic Kluka w Białymstoku. Mężczyznom grozi do 15 lat za kratkami.

Do tego dramatycznego zdarzenia doszło w sierpniu 2023. Na łąkach niedaleko ulicy Kluka w Białymstoku nieznani sprawcy skatowali na śmierć 42-letniego białostoczanina. Policjanci w końcu zatrzymali podejrzanych w tej sprawie. - Pierwszym z zatrzymanych był 36-letni mieszkaniec Białegostoku. Mężczyzna wpadł w minioną środę podczas rozprawy sądowej w ostrołęckim sądzie, gdzie odpowiadał jako oskarżony w innej sprawie z wolnej stopy. Dwaj kolejni zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy w Białymstoku - informuje zespół prasowy podlaskiej policji. Wszyscy zatrzymani mężczyźni byli wcześniej znani policjantom.

- 42-latek został zaatakowany przez oprawców i stracił przytomność. Całe zajście było najprawdopodobniej efektem porachunków między mężczyznami. W trakcie napaści sprawcy zadawali uderzenia swojej ofierze między innymi młotkiem, doprowadzając do śmierci białostoczanina - kontynuuje policjanci. Zatrzymani usłyszeli zarzuty udziału w bójce lub pobiciu, której następstwem była śmierć. Cała trójka najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Podejrzanym grozi kara do 15 lat za kratami.

Sonda
Czy sprawcy zabójstw powinni od razu trafiać za kraty na dożywocie?
Przerażający napis na grobie 16-letniego Eryka ujawnia, jak zginął. Poruszający widok