Białystok. 8-latka przebiegała przez przejście na CZERONYM ŚWIETLE. Dziecko w szpitalu

i

Autor: KMP Białystok Białystok. 8-latka przebiegała przez przejście na CZERONYM ŚWIETLE. Dziecko w szpitalu

Białystok. 8-latka przebiegała przez przejście na CZERONYM ŚWIETLE. Dziecko w szpitalu

2021-03-24 12:13

Policjanci z Białegostoku pracują nad ustaleniem okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek w centrum miasta, na jednym z największych skrzyżowań w mieście. 8-letnia dziewczynka została potrącona przez samochód, gdy przebiegała przez przejście na czerwonym świetle. Dziecko trafiło do szpitala.

Do tego potrącenia doszło we wtorek około godz. 16. Na przejściu dla pieszych na al. Piłsudskiego została potrącona 8-letnia dziewczynka. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż na wysokości ul. Bohaterów Getta dziewczynka przebiegała przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle i wpadła wprost pod nadjeżdżające renault - przekazała aspirant Katarzyna Zarzecka, oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. 47-letnia kobieta, która kierowała autem była trzeźwa. Dziewczynka została zabrana do szpitala.

Czytaj też: Białystok. Mężczyzna nie żyje. Ciało leżało w rejonie Galerii Jurowieckiej

Białystok. Daniel Martyniuk przed sądem za jazdę samochodem bez uprawnień

- Strażnicy miejscy jako pierwsi przybyli na miejsce wypadku, w którym potrącona została 8-letnia dziewczynka - informuje Straż Miejska w Białymstoku. - Dziecko przebiegało przez przejście dla pieszych, gdy sygnalizator nadawał sygnał czerwony. Do momentu przybycia służb ratunkowych funkcjonariusze zabezpieczali miejsce zdarzenia i zaopiekowali się dziewczynką.

Czytaj też: Małżeństwo z Białegostoku straciło MILION złotych

Zobacz zdjęcia: Dzielnicowi w Białymstoku 2021. Do nich możesz zwrócić się o pomoc