Białystok. 89-letni kierowca potrącił rowerzystkę. Miała zielone światło

2021-10-14 9:14
Białystok. 89-letni kierowca potrącił rowerzystkę. Miała zielone światło
Autor: jch Białystok. 89-letni kierowca potrącił rowerzystkę. Miała zielone światło

Policjanci z Białegostoku ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Popiełuszki z ul. Boboli. 27-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po tym, jak potrącił ją 89-letni kierowca.

Do tego groźnego zdarzenia drogowego doszło w czwartek przed godz. 8 w Białymstoku. Na skrzyżowaniu ul. Popiełuszki i Boboli samochód potrącił rowerzystkę. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 89-letni kierowca daewoo podczas skrętu w prawo z ul. Popiełuszki w ul. Boboli nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił 27-letnią rowerzystkę - informuje aspirant Katarzyna Zarzecka z KMP w Białymstoku. Kobieta przejeżdżała przez ścieżkę rowerową na zielonym świetle. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. 27-latka trafiła do szpitala. W czwartek doszło również do innego wypadku z udziałem rowerzystki. W Łomży 38-letnia rowerzystka zjechała z chodnika wprosto pod nadjeżdżające renault.

Sonda
Jak się jeździ rowerzystom w Białymstoku?

Zobacz zdjęcia: Białystok. Wypadek na al. Niepodległości [27.09.21]

Groźny wypadek na ścieżce rowerowej. Rowerzystka złamała obie ręce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE