Białystok i Podlasie bohaterem ASZdziennika. Kartacze należy podawać suto okraszone skwarkami

i

Autor: AZSdziennik.pl Białystok i Podlasie bohaterem ASZdziennika. "Kartacze należy podawać suto okraszone skwarkami"

Białystok i Podlasie bohaterem ASZdziennika. "Kartacze należy podawać suto okraszone skwarkami"

2019-02-13 14:09

Satyryczny portal ASZdziennik zażartował z trwającej w Warszawie konferencji na temat bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie. "W wyniku nieporozumienia Polska zamiast zrobiła konferencję o Białymstoku i Podlasiu" - czytamy w aszdziennik.pl

W środę w Warszawie rozpoczęła się międzynarodowa konferencją na temat bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie. Stolica Polski stała się centrum światowej dyplomacji. Przyjechali m.in. przedstawiciele wszystkich państw Unii Europejskiej oraz jedenastu krajów z Bliskiego Wschodu.

Czytaj także: Angielska dziennikarka szukała w Białymstoku bimbru. "Najwyraźniej nie powoduje kaca"

Redaktorzy satyrycznego portalu ASZdziennik w zabawny sposób skomentowali konferencję widząc w "Bliskim Wschodzie" po prostu wschodnią część Polski, czyli Białystok i Podlasie.

W artykule zatytułowanym Wpadka na szczycie o Bliskim Wschodzie. Polska przez pomyłkę zrobiła szczyt o Białymstoku i Podlasiu możemy przeczytać, że Warszawa przywitała uczestników szczytu bliskowschodniego sękaczami, zupą opieńkową, wirtualną wycieczką po Knyszynie i warsztatami z wyrobów sera korycińskiego. Natomiast na Stadionie Narodowym ma zostać rozegrany mecz Jagiellonia Białystok - SKS Wigry Suwałki.

Zobacz zdjęcia: Podlasie na zdjęciach Małgorzaty Pawelczyk: "Takiego klimatu jak na Podlasiu nie znajdziemy nigdzie" [ZDJĘCIA]

Jako portal z Białegostoku musimy przyznać, że żart jest naprawdę udany :)

ZOBACZ WIDEO: Przemysław Sarosiek pokazuje nagranie, jak były dyrektor WORD Białystok wjeżdża w bramę ośrodka