W tym roku w naszym mieście odbędzie się aż 5 jarmarków

i

Autor: bialystok.pl/DawidGromadzki W tym roku w naszym mieście odbędzie się aż 5 jarmarków

Białystok jarmarkami stoi. Szykujcie się na Kaziuki 2017!

2017-03-02 10:51

Dziesiątki wystawców i straganów, gdzie będzie można kupić między innymi ozdoby wielkanocne, wędliny, przetwory i wiele innych rzeczy. W ten weekend (5.03) przed Teatrem Dramatycznym w Białymstoku odbędzie się Jarmark Kaziukowy. Musicie tam być!  

W tym roku w centrum miasta będziemy mieli aż pięć jarmarków. Dwa z nich - jarmark wielkanocny i bożonarodzeniowy - miały już organizatora. Magistrat właśnie wybrał firmę, która będzie odpowiedzialna za trzy dodatkowe imprezy na Rynku Kościuszki. To dotychczasowy operator, PPUH Andrew.

Na białostockich jarmarkach na pewno nie zabraknie atrakcji

i

Autor: bialystok.pl/DawidGromadzki Na białostockich jarmarkach na pewno nie zabraknie atrakcji

Na jarmarkach mają być sprzedawane produkty regionalne, rękodzielnicze, spożywcze z naszego regionu, a także całej Polski i zagranicy. Planowane są też dodatkowe atrakcje, m.in. degustacje, warsztaty i pokazy rzemiosła regionalnego, występy i konkursy. 

Jarmark Majowy  rozpocznie się 29 kwietnia i potrwa do 3 maja, kolejny  Letni Jarmark Różnorodności odbędzie się w połowie sierpniu. Natomiast Jarmark Jesienny zostanie zorganizowany na przełomie września i października. 

>>> Najlepsze pizzerie w Białymstoku! Gdzie można dobrze zjeść? [ZESTAWIENIE]

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia od ESKA INFO