W ten weekend w Białymstoku odbędzie się  Wymienialnia

i

Autor: pixabay.com/Unsplash/CC0 W ten weekend w Białymstoku odbędzie się "Wymienialnia"

Białystok: Masz zbędne ubrania? Wymień je na inne!

2017-03-28 11:35

Przyszła wiosna i  masz ochotę odświeżyć swoją garderobę? W twojej szafie zalegają sterty ubrań, a ty i tak nie masz co na siebie włożyć? Mamy na to radę - już 1 kwietnia startuje  "Wymienialnia"!

"Wymienialna" to spotkanie organizowane przez Białostocki Ośrodek Kultury, podczas którego uczestnicy mogą pozbyć się niepotrzebnych ubrań lub zdobyć coś nowego dla siebie. A co najważniejsze, na rzeczy nie wydamy ani jednej złotówki!

Zasady udziału w wydarzeniu są proste. Wystarczy kupić bilet w cenie 5 zł i przeznaczyć na wymianę minimum 20 rzeczy w dobrym stanie. Mogą to być ubrania, dodatki, buty, a także przeróżne gadżety. 

Uczestnicy mogą uzgodnić z osobą zainteresowaną, czy swoje rzeczy chcą oddać, czy jedynie wymienić. Warto pamiętać, że w czasie „Wymienialni” zabroniona jest jakakolwiek sprzedaż - grozi to wyproszeniem z imprezy. Ponadto organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikacji stanu zgłaszanych do wymiany elementów garderoby.

Rzeczy, które nie znajdą nowych właścicieli, mogą być przekazywane białostockim organizacjom wspierającym potrzebujących.

"Wymienialnia" odbędzie się 1 kwietnia w klubie Fama przy ulicy Legionowej. Chęć udziału w wydarzeniu można zgłosić organizatorom już wcześniej. Liczba miejsc jest ograniczona.

>>> Białystok nocą. Zobacz jak wygląda nasze piękne miasto po zmierzchu [GALERIA]