Białystok: Mężczyzna zasnął w Kauflandzie. Niedzielę przesiedział w toalecie

i

Autor: Pixabay Białystok: Mężczyzna zasnął w Kauflandzie. Niedzielę przesiedział w toalecie. Zdj. ilustracyjne

Zasnął w Kauflandzie. Niedzielę przesiedział w toalecie

2019-09-04 20:09

Do niecodziennej sytuacji doszło w sklepie Kaufland w Białymstoku. Mężczyzna wszedł do toalety tuż przed zamknięciem obiektu i wypił tam kupiony wcześniej alkohol. Wyszedł dopiero w poniedziałek, bo w niedzielę sklep był nieczynny.

Historię opisuje "Kurier Poranny". Wszystko zaczęło się w sobotę wieczorem w białostockim Kauflandzie przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Mężczyzna najpierw kupił alkohol, a następnie udał się do toalety, aby go wypić. Toalety są sprawdzane przed zamknięciem sklepu, więc musiał to zrobić po kontroli.

Czytaj także: Kilkutygodniowa dziewczynka w białostockim Oknie Życia. Miała przy sobie karteczkę

Mężczyzna zasnął, a gdy się obudził przekonał się, że jest niedziela i w sklepie nikogo nie ma. Jak informuje "Kurier Poranny", nie uruchomił w obiekcie alarmu, bo patrzył przez uchylone drzwi.

Mężczyzna nie miał przy sobie telefonu komórkowego, aby wezwać pomoc. Został więc w łazience. Pierwszego września była niedziela bez handlu, więc sklep był nieczynny. Mężczyzna wyszedł ze sklepu dopiero w poniedziałek około godz. 5 rano.

Czytaj także: Zaczęła rodzić na szkolnym korytarzu w Wasilkowie. Tuż po inauguracji roku szkolnego

W rozmowie z "Kurierem Porannym" Daria Tworek z biura prasowego Kaufland Polska powiedziała, że mężczyzna "wstydził się zaistniałej sytuacji, za spowodowanie której przeprosił".