Białystok – na jakie zarobki w IT można liczyć?

i

Autor: Pixabay Białystok – na jakie zarobki w IT można liczyć?

Białystok – na jakie zarobki w IT można liczyć?

2022-01-31 8:00

Rynek IT rozwija się bardzo dynamicznie nie tylko w dużych aglomeracjach, czego dowodem jest wzrost zapotrzebowania na specjalistów z zakresu nowoczesnych technologii w Białymstoku. Wielu z nich może liczyć na zarobki przekraczające 10.000 zł brutto miesięcznie. Sprawdź, które stanowiska wiążą się z wysokim wynagrodzeniem.

Oferty pracy dla juniorów IT w Białymstoku

Rynek pracy w Białymstoku jest otwarty nawet na osoby stawiające pierwsze kroki w sektorze nowoczesnych technologii. Juniorzy otrzymują pensję do 6000 zł brutto miesięcznie. Przykładem mogą być oferty dla kandydatów, którzy mogą pochwalić się znajomością technologii .NET lub Python. Podobne stawki są proponowane osobom zainteresowanym pracą na stanowisku Junior Android Developer. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od rodzaju zatrudnienia. Przykładowo, Junior Android Developer decydujący się na umowę o pracę otrzymuje średnio nawet o 1000 zł mniej niż w przypadku zawarcia współpracy w oparciu o kontrakt B2B.

Białystok – na jakie zarobki w IT można liczyć?

i

Autor: Pixabay Białystok – na jakie zarobki w IT można liczyć?

Wysoko opłacane specjalizacje IT w Białymstoku

W Białymstoku najwyższe stawki oferują korporacje o zasięgu globalnym. Na wielu stanowiskach zarobki przekraczają 20.000 zł brutto. Warto wyróżnić chociażby propozycje zatrudnienia dla Frontend Developerów, którzy przy zatrudnieniu w oparciu o umowę B2B otrzymują nawet 22.000 zł brutto. Podobne stawki są proponowane doświadczonym specjalistom z zakresu Fullstack czy Backend. Z kolei kandydaci na stanowisko Data Engineer w Białymstoku mogą liczyć na wynagrodzenie przekraczające 10.000 zł brutto. Tak jak w innych miastach, również tutaj zarobki są uzależnione od doświadczenia specjalistów IT. Osoby z tytułem seniora otrzymują pensję nawet o ponad połowę wyższą niż juniorzy.

Jeśli interesuje Cię rynek IT i chcesz sprawdzić, jakie zarobki oferują pracodawcy w Białymstoku, odwiedź portal The:protocol. Ogłoszenia są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu kandydaci bez doświadczenia również mogą znaleźć dla siebie wiele interesujących propozycji. Przekonaj się, które technologie warto poznać, aby zdobyć dobrze płatną posadę.