Białystok. O godzinie 12 policjanci włączą sygnały w swoich radiowozach

2021-05-06 11:45 Jacek Chlewicki
Białystok. O godzinie 12 policjanci włączą sygnały w swoich radiowozach
Autor: KMP Białystok Białystok. O godzinie 12 policjanci włączą sygnały w swoich radiowozach

W piątek 7 maja w Raciborzu odbędzie się pogrzeb asp. Michała Kędzierskiego, który zginął na służbie. Uroczystości rozpoczną się o godz. 12. O tej godzinie policjanci w całej Polsce oddadzą hołd zmarłemu koledze. Jak potwierdziła nam sierżant sztabowy Izabela Kłosowska, policjanci w Białymstoku około godz. 12 włączą sygnały dźwiękowe i świetlne w swoich radiowozach.

Michał Kędzierski zginął w środę 5 maja. Około godziny 8 rano policjanci zostali skierowani na interwencję w okolicę stacji benzynowej, gdzie według zgłoszenia, przebrany za policjanta mężczyzna prawdopodobnie jest pijany lub pod wpływem innych środków odurzających. Policjanci zatrzymali go na ulicy Chełmońskiego. - Podczas interwencji mężczyzna wyciągnął broń i oddał strzały w kierunku policjanta. Jego kolega z patrolu użył broni wobec napastnika, który został postrzelony w udo, obezwładniony i zatrzymany - informują policjanci. Asp. Kędzierskiego nie udało się uratować. Zginął w wieku 43 lat.

Przebrał się za policjanta i terroryzował okolice z bronią w ręku
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE