Białystok. Sklepy otwarte 15 sierpnia. Gdzie zrobić zakupy w Święto Wojska Polskiego?

2020-08-14 17:57 vera
Białystok. Sklepy otwarte 15 sierpnia. Gdzie zrobić zakupy w Święto Wojska Polskiego?
Autor: Pixabay Białystok. Sklepy otwarte 15 sierpnia. Gdzie zrobić zakupy w Święto Wojska Polskiego?

Białystok. Sklepy otwarte 15 sierpnia. Gdzie zrobić zakupy w Święto Wojska Polskiego? W sobotę 15.08 jest także święto Najświętszej Maryi Panny. Sklepy otwarte w Białymstoku 15 sierpnia.

W sobotę 15 sierpnia w Białymstoku jak i w całym kraju odbędą się obchody Święta Wojska Polskiego. Ze względu na trwającą w Polsce epidemię uroczystości w tym roku będą skromniejsze. 15 sierpnia to także święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Czytaj: Białystok: Godziny Mszy Świętych w kościołach [ADRESY, PARAFIE] To święto zaznaczone w kalendarzu kolorem czerwony. 15 sierpnia jest więc dniem wolnym od pracy. Dużych zakupów nie zrobimy też w niedzielę, która ustawowo jest niedzielą bez handlu.

Białystok. Sklepy otwarte 15 sierpnia. Gdzie zrobić zakupy w Święto Wojska Polskiego?

W związku z tym zamknięta będzie większość sklepów i galerii handlowcyh. Święto Wojska Polskiego należy potraktować jak niedzielę, dlatego zamknięte będą takie sklepy jak PSS Społem, Biedronka,  Lidl czy Carrefour. Gdzie zatem w Białymstoku będzie można zrobić zakupy 15 sierpnia? Drobne zakupy zrobimy na stacji benzynowej. Możliwe, że otwarte będą też małe osiedlowe sklepy, w których za kasą stanie właściciel oraz sklepy Żabka. Otwarte będą też sklepy na dworcach kolejowych.

Czytaj też: Białystok: McDonald's. Adresy, godziny otwarcia w dni robocze, niedziele i święta

Handlował marchewką i lewymi papierosami

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.