Białystok. Sylwester Miejski 2020: Sarsa, Marta Gałuszewska z The Voice of Poland i pokaz laserów [PROGRAM]

2019-12-29 14:01
Sarsa
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Sylwester Miejski w Białymstoku. Na Rynku Kościuszki zaśpiewają Sarsa i Marta Gałuszewska (zwyciężczyni 8. edycji The Voice of Poland). Będzie też pokaz laserów i dyskoteka z DJ-em. Miasto poinformowało, że organizacja wydarzenia pochłonie 307 tys. złotych.

Sylwester Miejski w Białymstoku rozpocznie się o godz. 21:30 na Rynku Kościuszki. Zabawę sylwestrową rozpocznie występ zwyciężczyni 8. edycji programu The Voice of Poland Marty Gałuszewskiej. Następnie na scenie pojawi się Sarsa.

Czytaj także: Życzenia noworoczne na 2020 rok. Najlepsze krótkie życzenia na Nowy Rok [SMS, Messenger, Twitter]

– O północy, zgodnie z tradycją, złożę mieszkańcom naszego miasta życzenia noworoczne – zapowiada prezydent Tadeusz Truskolaski. – Serdecznie zapraszam wszystkich białostoczan w ten sylwestrowy wieczór na Rynek Kościuszki. Wspólnie przywitajmy Nowy Rok.

Chwilę po północy będzie można obejrzeć pokaz laserów. Ten element zabawy sylwestrowej został wprowadzony w Białymstoku dwa lata temu. Oprawę muzyczną dalszej części sylwestrowej nocy zapewni DJ Koston. Impreza zakończy się o godz. 1.30.

Białystok. Sylwester Miejski 2020: Sarsa, Marta Gołaszewska z Voice of Poland i pokaz laserów [PROGRAM]

21:30 - 22:30 Marta Gałuszewska

22:45 - 23:55 - Sarsa

00:00 - 00:15 - pokaz laserów

00:15 - 01:30 DJ Koston

Marta Gałuszewska pochodzi z Elbląga. Jest laureatką ósmej edycji The Voice of Poland. Jej największe przeboje to "Nie Mów Mi Nie" oraz "Perfekcja".

Sarsa to piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna. W 2015 roku zadebiutowała przebojem „Naucz mnie”, którego teledysk w ciągu miesiąca od ukazania się uzyskał ponad 6 mln odtworzeń i stał się najczęściej udostępnianym klipem w Polsce. Sarsa wydała trzy albumy studyjne. Jej najpopularniejsze utwory to właśnie "Naucz mnie", "Zakryj" i "Motyle i ćmy".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE