Big Brother. Paweł Grigoruk to nowy uczestnik reality show. Ma 34 lata i jest chłopakiem Justyny Żak [WIDEO]

i

Autor: YouTube Big Brother. Paweł Grigoruk to nowy uczestnik reality show. Ma 34 lata i jest chłopakiem Justyny Żak [WIDEO]

Big Brother. Paweł Grigoruk to nowy uczestnik reality show. Ma 34 lata i jest chłopakiem Justyny Żak [WIDEO]

2019-04-28 23:15

To dopiero zaskoczenie! W programie Big Brother pojawi się nowy uczestnik: Paweł Grigoruk z Białegostoku. Co ciekawego, Paweł jest chłopakiem Justyny Żak, która jest w domu Wielkiego Brata od początku show. To oznacza, że w Big Brotherze już niedługo będziemy oglądać parę z Białegostoku!

W telewizji trwa nowa edycja Big Brothera. Od samego początku w programie możemy oglądać białostoczankę - Justynę Żak, znaną w całej Polsce youtuberke promującą weganizm. W niedzielę podczas programu na żywo prowadząca program Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała, że do Big Brothera dołączy nowy uczestnik. Zaskoczenie jest duże, bo w domu Wielkiego Brata pojawi się chłopak Justyny Żak - Paweł Grigoruk.

ZOBACZ ZDJĘCIA JUSTYNY ŻAK

- Poznaliśmy się z Justyną 3-4 lata temu. Zanim się zorientowaliśmy, byliśmy w sobie zakochani - powiedział w telewizyjnej wizytówce. Białostoczanin Paweł Grigoruk podobnie jak Justyna jest youtuberem. Jego kanał pod nazwą "Pa Na To" subskrybuje 42 tys. widzów. Co ciekawe, tak samo jak Justyna jest weganinem.

"Myślę, że to będzie coś wspaniałego" - skomentował tę informację Łukasz, który w niedzielę opuścił program. W tym tygodniu wśród czterech nominowanych osób znalazła się także Justyna Żak.

Białostoczanka w ostatnim tygodniu miała szczególnie trudny okres w programie. W ogrodzie pojawiły się kury, które początkowo znajdowały się w ciasnym kurniku. Justyna, która jest weganką, bardzo przeżywała sytuację zamkniętych zwierząt. Szybko jednak uczestnicy programu na polecenie Wielkiego Brata stworzyli wybieg dla kur i Justyna odzyskała humor.

Czytaj także: Co można robić w Białymstoku nocą? Zapytaliśmy białostoczan! "Spotykać się ze znajomymi", "Imprezować" [WIDEO]

Co ciekawe, Paweł przez wiele lat pracował w białostockich klubach, jako barman, fotograf i menadżer. W pewnym momencie postanowił rzucić pracę i stworzyć własny klub w Białymstoku. Co ciekawego możemy znaleźć na jego kanale? "10 powodów, dlaczego od 10 lat nie oglądam telewizji", "Czego uczy nas Zenek Martyniuk?", "Jak to jest być chłopakiem YouTuberki?". Jednym z ciekawszych filmików jest rozmowa z właścicielem białostockiego lokalu, w którym Magda Gessler dokonała kuchennej rewolucji.

Paweł Grigoruk ma dołączyć do programu lada dzień. Jak powiedział podczas oficjalnej "prezentacji" Paweł nie może się doczekać, aż pojawi się w domu Wielkiego Brata i zobaczy swoją dziewczynę. Co ciekawe, zarówno Justyna jak i Paweł jednocześnie brali udział w castingu do programu, ale to Justyna dostała się do reality show.

Czytaj także: Białostoczanie na YouTube, Facebooku i Instagramie. Najciekawsze profile, które warto obserwować!

Co o pojawieniu się nowego uczestnika sądzą internauci? Przejrzeliśmy komentarze. Przeważa opinia, że pojawienie się w programie chłopaka Justyny jest niesprawiedliwym zachowaniem w stosunku do innych uczestników, którzy są w izolacji od rodziny, bliskich i przyjaciół. Tymczasem Justyna będzie w programie razem ze swoim ukochanym chłopakiem.

Justyna Żak występuje w internecie pod pseudonimem Juszes. Jest blogerką z krwi i kości. Białostoczanka prowadzi kanał na YouTube, który subskrybuje ponad 200 tys. internautów. Aby uzmysłowić sobie, jak duża to liczba wystarczy uświadomić sobie, że Białystok ma niecałe 300 tys. mieszkańców.

Emisją Big Brother zajmuje się stacja TVN 7.