Wymień stare okna dachowe na nowe! Zmień swoje poddasze na kuchnię lub domowe biuro

i

Autor: mar. promocyjny Okna dachowe VELUX Office

Wymień stare okna dachowe na nowe! Zmień swoje poddasze na kuchnię lub domowe biuro

2021-01-25 8:00

Szukasz pomysłu jak odmienić swój dom? Poddasze nie musi służyć wyłącznie jako strych albo schowek na niepotrzebne rzeczy. Wystarczy, że zamontujesz nowe okna dachowe, a zyskasz w ten sposób zupełnie nowe możliwości do aranżacji pomieszczenia. Możesz je przekształcić w biuro do pracy zdalnej, albo pokój do nauki. Sprawdź, co w tym temacie ma do zaoferowania firma VELUX, która jest największym producentem okien w naszym kraju.

Prawidłowo dobrane okna dachowe zmienią oblicze każdego poddasza. Na zaledwie kilkunastu metrach kwadratowych wolnej powierzchni można zaaranżować praktycznie każde pomieszczenie, jakie przyjdzie nam do głowy: salon, kuchnię lub… domowe biuro. Obecnie, kiedy żyjemy w rzeczywistości uregulowanej obostrzeniami, nasze domy stały się biurami czy miejscami do zdalnej nauki.

Okna dachowe

i

Autor: VELUX/mat. promocyjne Okna dachowe zapewniają znacznie więcej światła niż okna pionowe.

Dobrym pomysłem jest przekształcenie poddasza na pomieszczenie, w którym z dala od domowego zgiełku, będziemy mogli pracować i się uczyć. O czym trzeba przede wszystkim pamiętać? Okna dachowe zapewniają znacznie więcej światła niż okna pionowe. Naturalne światło wpadające do pomieszczenia zapewnia komfort, daje energię, poprawia nastrój oraz, co jest szczególnie ważne dla osób pracujących przy komputerze, dba o nasze oczy. Z drugiej jednak strony nadmiar słońca w pomieszczeniu, w którym się uczymy, pracujemy lub odpoczywamy może powodować przegrzanie i dyskomfort.

Biuro na poddaszu? Naturalne światło to podstawa. Zadbaj o dobre okna

i

Autor: VELUX/mat. promocyjne Pomieszczenie na poddaszu możesz przekształcić np. w kuchnię.

Źródła naturalnego światła na poddaszu powinny być rozmieszczone w sposób przemyślany. Warto na przykład wiedzieć, że od strony południowej naszego domu ekspozycja na naturalne światło i ciepło słoneczne jest największa, a od północy – najmniejsza. Wschód i zachód gwarantują natomiast optymalną ilość słońca w ciągu dnia. W trakcie planowania miejsca na okna trzeba też wiedzieć, gdzie będą stały meble. Jeśli myślisz o remoncie lub renowacji i na Twoim poddaszu znajduje się tylko jedno okno dachowe, zaplanuj zwiększenie ilości okien. Z dodatkowym doświetleniem poprawisz komfort życia na poddaszu.

Istotny jest też wybór okien dachowych. Nowe trzyszybowe okna dachowe VELUX gwarantują gwarantujące doskonały widok oraz cichą i ciepłą przestrzeń w domu, która zapewni Ci idealne warunki do wypoczynku, snu, nauki czy pracy.

Biuro na poddaszu? Naturalne światło to podstawa. Zadbaj o dobre okna

i

Autor: VELUX/mat. promocyjne Naturalne światło wpadające do pomieszczenia zapewnia komfort, daje energię, poprawia nastrój.

Jednym z głównych oczekiwań związanych z budową czy remontem domu jest jego energooszczędność, a lepsza izolacyjność okna to niższe rachunki za ogrzewanie. Nowe okno cechuje się bardzo dobrymi parametrami energooszczędności - współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy jest jedynie 1,0 (W/m2K). Dodatkowo w nowych oknach VELUX szyby są o 30% grubsze, tak aby stanowiły lepszą barierę dla hałasu. Rekomendujemy także dobrać rolety wewnętrzne i zewnętrzne, które pozwolą kontrolować ilość wpadającego światła.

Prawidłowy montaż nowych okien na poddaszu to kluczowa sprawa, dzięki temu okna lepiej będą utrzymywać ciepło zimą, a latem będą chronić pomieszczenie przed nagrzewaniem. Jak zyskać pewność, że nowe okno będzie zamontowane prawidłowo? Warto zwrócić się z tym do specjalistów. VELUX pomaga znaleźć najlepszych fachowców, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Sprawdź lokalizator montażystów VELUX i wybierz najlepszego wykonawcę w twojej okolicy. Zobacz tutaj: znajdzdekarza.velux.pl/map/

Dystrybutorem okien VELUX w Białymstoku jest firma KBB Orso, która istnieje na rynku od 1999 roku. Od 2008 roku nastąpił intensywny rozwój sprzedaży materiałów dachowych. Firma współpracuje tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi dekarzami, a jako hurtownia kładzie duży nacisk na profesjonalizm i fachowe doradztwo. Okna można kupić z usługą montażu, co daje klientowi możliwość zakupu okien ze stawką 8 % VAT.

Salon sprzedaży KBB Orso znajduje się w Białymstoku przy ul. Ciesielskiej 2 lok. 22. Standardowe okna VELUX są tam dostępne na miejscu. Więcej informacji na stronie internetowej: www.kbborso.pl

Salon sprzedaży KBB Orso znajduje się w Białymstoku przy ul. Ciesielskiej 2 lok. 22.

i

Autor: mat. promocyjne Salon sprzedaży KBB Orso znajduje się w Białymstoku przy ul. Ciesielskiej 2 lok. 22.

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentami okien w naszym kraju. Firma jest obecna w Polsce od 1990 roku. Zatrudnia ponad 4000 osób. VELUX oferuje szeroki wybór okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania.

Więcej o firmie VELUX dowiesz się na stronie internetowej: https://www.velux.pl/ lub na fanpage'u: VELUX.

Artykuł sponsorowany