Jaga

Autor: wikipedia Jaga

Jagiellonia wygrywa i doskakuje do czołówki (WIDEO !!!)

2017-10-29 10:24

Do Białegostoku przyjechało dobrze spisujące się w tym sezonie Zagłębie Lubin. Jagiellonia zagrała bardzo dobre spotkanie pokonując "Miedziowych" 3:1.

W tym meczu interesuje nas tylko zwycięstwo" – mówił przed meczem z Zagłębiem trener Jagiellonii, Ireneusz Mamrot i dopiął swego. Jaga zaczęła spotkanie od mocnego uderzenia, wychodząc na prowadzenie już w drugiej minucie meczu po strzale Fiodora Czernycha.

W 17 minucie było już 2:0. Czernych dograł idealną piłkę do Karola Świderskiego, który dopełnił formalności kierując futbolówkę do siatki.

W drugiej połowie Zagłębie strzeliło gola kontaktowego po strzale Świerczoka. To jednak było wszystko na co w tym meczu było stać zespół gości.

Wynik spotkanie ustalił w 78 minucie Przemysław Frankowski, który nie zmarnował piłki otrzymanej od Novikovasa i "podcinką" pokonał bramkarza Zagłębia.

Jagiellonia wygrała 3:1 i w tabeli z dorobkiem 23 punktów zajmuje czwartą lokatę. Do lidera, Górnika Zabrze traci tylko 3 punkty. Mecz pomimo nie najlepszej pogody zobaczyło aż 8375 kibiców

Oto pomeczowe wypowiedzi trenerów Piotra Stokowca, Ireneusza Mamrota i piłkarza Jagiellonii Białystok Fiodora Czernycha

>>> Wszystkich Świętych, Białystok: Rozkład jazdy autobusów, wskazówki, organizacja ruchu [MAPY]